King Tongue

بازی اندروید King Tongue v1.0.2 شاه زبان

بازی King Tongue یا شاه زبان یک بازی تفننی اندروید می‌باشد که برای پلتفرم اندروید به صورت رایگان در پلی استور به انتشار در آمده است. همانطور که از اسم بازی پیداست، شاه زبان، داستان یک میمون بازیگوش را روایت می‌کند که با استفاده از زبانش جا به جا می‌شود و قصد دارد پادشاه موز‌ها را شکست دهد و ارتش او را نابود کند. ارتش پادشاه موز‌ها به امکانات مختلف تجهیز …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۲۰ 591 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

بازی King Tongue یا شاه زبان یک بازی تفننی اندروید می‌باشد که برای پلتفرم اندروید به صورت رایگان در پلی استور به انتشار در آمده است. همانطور که از اسم بازی پیداست، شاه زبان، داستان یک میمون بازیگوش را روایت می‌کند که با استفاده از زبانش جا به جا می‌شود و قصد دارد پادشاه موز‌ها را شکست دهد و ارتش او را نابود کند.

ارتش پادشاه موز‌ها به امکانات مختلف تجهیز شده و کاراکتر شما هم به زبانش! بله زبان میمون سلاح اصلی شما است و باید با استفاده از آن دشنان را شکست دهید و با آن جا به جا شوید.

در بازی King Tongue قدرت دشمنان شما به مرور زمان و عبور از مراحل مختلف بیشتر می‌شود که باید با استفاده از فنون و حرکات تاکتیکی نقاط ضعف آنها پیدا و آنها را نابود کنید. بیش از ۲۰ مرحله هیجان انگیز در ۴ سرزمین پویا و جذاب متنظر شما هستند تا شاه موز‌ها را که قصد تجاوزه به حریم شما را دارید را شکست دهید و بر قلمروی خود حکمرانی نمایید.

در بازی King Tongue یا همان شاه زبان، هرچه به مراحل بالاتر راه پیدا می‌کند، مراحل سخت‌تر و سخت‌تر می‌شوند تا جایی که به شاه موز‌ها برسید و با آن یک نبرد رو در رو را داشته باشید، پس از به پایان رساند هر چند مرحله یک کارکتر از بازی برای شما باز خواهد شد که می‌توانید آنها را با استفاده از امتیاز‌هایی که جمع‌آوری کرده‌اید خریداری و از قابلیت‌ها و توانایی‌های منحصر به فرد هر یک از آنها بهره‌مند شوید. همچنین در ادامه می‌توانید از بازی Egg, Inc که یک بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده است نیز بازدید کنید.

 

King Tongue

 

مراحل بازی King Tongue

هر یک از مراحل بازی دشمنان متفاوتی دارد. مثلا برخی از موزها می‌توانند پرواز کنند و یا با استفاده از وسایل مختلف به شما حمله کنند، اما تنها سلاح شما فقط زبانتان است. موز‌ها در این بازی به صورت راندمان و یا گروهی در مراحل ظاهر می‌شوند که شما باید با زبانتان خود را نگه داشته و با مشت و لگد موز‌ها را بزنید، پس از شکست دادن هر دسته از موز‌ها مرجله به پایان می‌رسد و شما پاداش خود را نسبت به عملکرد خود دریافت خواهید کرد. اگر به بازی‌های سرگرم کننده و آفلاین علاقه‌مند هستید توصیه می‌کنیم حتما بازی شاه زبان را حتی برای یکبار امتحان کنید!


ویژگی های کلیدی بازی اندروید King Tongue شاه زبان :

  • مبارزه با انواع موز‌ها
  • دارای 4 سرزمین مختلف با مراحل متعدد
  • گیم پلی سرگرم کننده
  • محیطی رنگارنگ و پویا
  • شرکت در حالت نامحدود بازی

پیش نمایش

بازی اندروید King Tongue شاه زبان
بازی اندروید King Tongue شاه زبان
بازی اندروید King Tongue شاه زبان
بازی اندروید King Tongue شاه زبان

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.2 حجم 67 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده