King of Defense_The Last Defender

بازی اندروید King of Defense_The Last Defender v1.2.3 پادشاه دفاع آخرین مدافع

در بازی King of Defense_The Last Defender شما در نقش فرمانروا یک پادشاهی بزرگ و قدرتمند به ایفای نقش خواهید پرداخت که توسط نیرو های شرور و ظالم مورد تهدید و حمله قرار گرفته است. نیروی های شیطان هر روز و هر ساعت به شما و نیرو هایتان حمله می‌کنند تا بتوانند شهر های شما را تصرف کنند.همانطور که اشاره شد در بازی King of Defense_The Last Defender شما در نقش پادشاهی …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۱۰ 439 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی King of Defense_The Last Defender شما در نقش فرمانروا یک پادشاهی بزرگ و قدرتمند به ایفای نقش خواهید پرداخت که توسط نیرو های شرور و ظالم مورد تهدید و حمله قرار گرفته است. نیروی های شیطان هر روز و هر ساعت به شما و نیرو هایتان حمله می‌کنند تا بتوانند شهر های شما را تصرف کنند.همانطور که اشاره شد در بازی King of Defense_The Last Defender شما در نقش پادشاهی هستید که باید از ملت خود در برابر نیرو های شرور و ظالم دفاع کنید. نیرو هایی که به شما حمله می‌کنند و قصد نابودی شما را دارند با تجهیزات بروز و آماده ای به سمت شما می‌آیند اما نباید نگران باشید زیرا شما هم دارای بهترین تجهیزات دفاعی و قهرمان های جنگی هستید.

بازی King of Defense_The Last Defender به صورت کاملا آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما با دانلود بازی قادر به پلی دادن بدون محدودیت خواهید بود.

بازی King of Defense_The Last Defender یک گیم در سبک استراژیک با رده سنی +۶ می‌باشد. این بازی توسط شرکت GCenter برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به Tower defense-Defense legend 2 و Tower defense- Defense Legend اشاره کرد. دانلود بازی King of Defense_The Last Defender در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۵ هزار نسخه می‌باشد و هنوز امتیازی برای بازی ثبت نشده است. دلیل این آمار پایین و امتیاز نداشته بازی تازه بودن بازی می‌باشد.

King of Defense_The Last Defender

بازی استراژیک اندروید King of Defense_The Last Defender

در این گیم سربازان و تجهیزات دشمن هایی که به شما حجوم می‌آورند بسیار مجهز و قدرتمند می‌باشند اما شما هم دارای بهترین و قوی ترین برج های دفاعی و همینطور فرماندهان طلایی هستید که شما را در میدان های نبرد یاری خواهند کرد. بعد از پایان هر نبرد شما قادر به ارتقاء تمامی اجزاء دفاعی خود از برج ها تا قهرمان ها خواهید بود که با اینکار بر قدرت شما افزوده می‌شود و در نتیجه دشمنان به سادگی شما را شکست نخواهند داد. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Game of Warriors و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید King of Defense_The Last Defender :

  • کاملا آفلاین
  • وجود قهرمان های مختلف با قدرت های متنوع
  • قابلیت ارتقاء نیرو های خود
  • وجود سطح های نبرد مختلف
  • وجود جادوگران برای دفاع از شما

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید King of Defense_The Last Defender :

  • اضافه شدن چند نقشه جدید

پیش نمایش

بازی اندروید King of Defense_The Last Defender
بازی اندروید King of Defense_The Last Defender
بازی اندروید King of Defense_The Last Defender
بازی اندروید King of Defense_The Last Defender

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.3 حجم 66 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده