kick the Buddy

بازی اندروید Kick the Buddy v1.0.4 یارو رو بزن و بکش

بازی Kick the Buddy یک بازی اکشن و کاملا متفاوت می باشد که قطعا همه ی ما به چنین بازی نیاز داریم که از وجود آن لذت ببریم. این بازی توانسته تحسین بسیاری از منتقدان را برانگیزد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. در دنیای بازی ها، بازی هایی وجود دارند که بازی های اعتیاد آوری به حساب نمی آیند و ما فقط گاهی به سراغ آن ها …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ 421 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Kick the Buddy یک بازی اکشن و کاملا متفاوت می باشد که قطعا همه ی ما به چنین بازی نیاز داریم که از وجود آن لذت ببریم. این بازی توانسته تحسین بسیاری از منتقدان را برانگیزد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

در دنیای بازی ها، بازی هایی وجود دارند که بازی های اعتیاد آوری به حساب نمی آیند و ما فقط گاهی به سراغ آن ها می رویم ولی هر بار که مشغول این بازی ها می شویم از آن ها لذت می بریم، بازی Kick the Buddy دقیقا یکی از همین بازی ها می باشد که وجود آن در تلفن های هوشمند ما بسیار ضروری می باشد. در این بازی صحنه های اکشن جذابی را می بینیم. در دنیای بازی های اندروید، معمولا این صحنه ها را زیاد می بینیم. از دیگر بازی هایی اکشن و کارتونی می توان به Dragon Hills و Swamp Attack اشاره کرد. مطمئن باشید در بازی Kick the Buddy نیز چنین صحنه هایی را زیاد می بینید.

بازی Kick the Buddy را استودیو بازی سازی Playgendary ساخته است. این استودیو در زمینه ی ساخت بازی های کارتونی تجربه ی خوبی دارد و بازی های کارتونی زیبایی ساخته است. شاید به همین دلیل است که بازی Kick the Buddy نیز بک بازی موفق به حساب می آید که توانسته فقط در گوگل پلی بیشتر از ۵۰ هزار بار دانلود و نصب شود و از طرف کاربران امتیاز ۴٫۳ از ۵ را به دست بیارد که مسلما یک نتیجه و آمار بسیار خوب به حساب می آید.

 

Kick the Buddy

با بازی kick the Buddy عصبانیت خود را خالی کنید!

حتما اوقاتی را تجربه کرده اید که پر از استرس، عصبانیت و تنش هستید و هر لحظه ممکن است این احساسات فوران کند. شما می توانید بازی Kick the Buddy همه ی عصبانیت خود را سر شخصیت این بازی خالی کنید. در این بازی شما ماموریت یا هدف خاصی را ندارید و صرفا می توانید با اسلحه مختلف به سراغ شخصیت این بازی بروید.

شما در این بازی می توانید با هر بار کشتن شخصیت بازی امتیاز به دست آورید تا سلاح های بیشتری در خدمت شما قرار بگیرد. همچنین با دیدن تیزر های تبلیغاتی می توانید امتیازات خود را بیشتر کنید. شما همچنین می توانید از بلایای طبیعی نیز مانند رعد و برق نیز استفاده کنید. علاوه بر این امکان فرستادن حیوانات درنده برای کشتن شخصیت کارتونی بازی نیز وجود دارد.

بازی Kick the Buddy یک بازی مهیج، جالب و کاملا متفاوت است که هنگام عصبانیت یا استرس برای خالی کردن خود می توانید از آن استفاده کنید. شما می توانید این بازی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Kick the Budyy :

  • وجود سلاح های مختلف
  • سبکی متفاوت
  • امکان استفاده از بلایای طبیعی برای ضربه زدن به شخصیت بازی
  • امکان استفاده از حیوانات درنده برای کشتن شخصیت بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Kick the Budyy :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Kick the Budyy
بازی اندروید Kick the Budyy
بازی اندروید Kick the Budyy
بازی اندروید Kick the Budyy
بازی اندروید Kick the Budyy

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.4 حجم 91 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده