Ketchapp Winter Sports

بازی اندروید Ketchapp Winter Sports v1.0 ورزش های زمستانی کچ آپ

یک بازی فوق العاده دیگر از استودیوی Ketchapp. بازی اندروید Ketchapp  Winter Sports بازی جدید این استودیو می باشد که انتظار های زیادی از این بازی می رود و مسئولیت سختی دارد. بازی های ورزشی همیشه دارای جذابیت و هیجان زیادی هستند که می توانند هر کسی را جذب خود کنند. از طرفی ورزش به هر شکلی که باشد، طرفداران خاص خود را در سرتاسر جهان دارند. ورزش های زمستانی …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۲-۰۱ 655 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

یک بازی فوق العاده دیگر از استودیوی Ketchapp. بازی اندروید Ketchapp  Winter Sports بازی جدید این استودیو می باشد که انتظار های زیادی از این بازی می رود و مسئولیت سختی دارد.

بازی های ورزشی همیشه دارای جذابیت و هیجان زیادی هستند که می توانند هر کسی را جذب خود کنند. از طرفی ورزش به هر شکلی که باشد، طرفداران خاص خود را در سرتاسر جهان دارند. ورزش های زمستانی و به خصوص اسکی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. از این رو بازی های زیادی موضوع اصلی خود را به این ورزش اختصاص داده اند.

بعد از بازی موفق Ketchapp Summer Sports و داشتن تجربه ی ساخت بازی های ورزشی موفق دیگر از جمله Ketchapp Soccer ، این بار این استودیو به فکر ساختن بازی با محوریت ورزش اسکی افتاده است و بازی Ketchapp Winter Sports را به بازار عرضه کرده است.

هر گاه نام استودیوی Ketchapp می آید، طرفداران اندروید نا خود آگاه انتظار یک بازی جذاب و موفق را دارند. شاید این انتظار ها به خاطر موفقیت های زیاد بازی های پیشین این استودیو از جمله بازی Stack می باشد. بازی Ketchapp Winter Sports نیز پتانسیل موفق شدن را دارد و تا همین الان هم نمره ی عالی ۴٫۶ از ۵ را در گوگل پلی را دریافت کرده است.

Ketchapp Winter Sports

 

گیم پلی و روند بازی Ketchapp Winter Sports

همانطور که از بازی اسکی انتظار می رفت، بازی اندروید Ketchapp Winter Sports نیز شامل پرش، فرود و شتاب می باشد. محور اصلی این بازی ، انواع اسکی می باشد که شما را به روش های گوناگون به چالش می کشد.

این بازی که گرافیکی کارتونی دارد شامل حرکات پر هیجانی می باشد که شما باید روی زمان بندی خود دقت ویژه ای داشته باشید. زمان بندی یکی از مهم ترین قسمت های این بازی می باشد. به عنوان مثال برای یک پرش بلند شما باید به خوبی شتاب بگیرید. برای این کار شما باید برای مدت زمان مناسبی انگشت خود را روی صفحه نگه دارید تا بتوانید شتاب خوبی بگیرید.

شما می توانید موفقیت های زیادی از جمله پرشی موفق، اجرای حرکات نمایشی و یا سرعتی زیاد داشته باشید. در طول مسیر شما می توانید جواهراتی را جمع آوری کنید که برای خرید تجهیزات و لوازم جانبی می تواند بسیار جالب باشد.

بازی Ketchapp Winter Sports یک بازی جذاب و زیبا می باشد. شما در این بازی باید با چالش های ورزش زیبای اسکی رو به رو شوید. با توجه به گیم پلی ساده و گرافیک زیبای آن، شما مسلما وقت زیادی روی این بازی خواهید گذاشت. شما می توانید بازی اندروید Ketchapp Winter Sports را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Ketchapp Winter Sports :

  • گرافیک کارتونی زیبا
  • وجود تجهیزات و لوازم جانبی متفاوت
  • گیم پلی آسان و روان
  • امکان اجرای حرکات نمایشی متفاوت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Ketchapp Winter Sports :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Ketchapp Winter Sports
بازی اندروید Ketchapp Winter Sports
بازی اندروید Ketchapp Winter Sports

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 31 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده