Jurassic Survival

بازی اندروید Jurassic Survival v1.4.6 بقا در دوران ژوراسیک

بازی Jurassic Survival یا همان بقا در عصر ژوراسیک است یک عنوان در سبک بقا بوده  و شما باید خود را از خورده شدن توسط دایناسورها نجات دهید. عنوانی که توسط استودیو Mishka Production برای سیستم عامل محبوب موبایلی اندروید توسعه یافته است. کاربران و بازیکنان می توانند با مراجعه به گوگل پلی  Jurassic Survival را به رایگان دریافت کرده و آن را بازی کنند. اجرا چنین عنوانی با گیم پلی سرگرم کننده …

۱۳۹۷-۰۳-۱۸ 1268 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی Jurassic Survival یا همان بقا در عصر ژوراسیک است یک عنوان در سبک بقا بوده  و شما باید خود را از خورده شدن توسط دایناسورها نجات دهید. عنوانی که توسط استودیو Mishka Production برای سیستم عامل محبوب موبایلی اندروید توسعه یافته است. کاربران و بازیکنان می توانند با مراجعه به گوگل پلی  Jurassic Survival را به رایگان دریافت کرده و آن را بازی کنند.

اجرا چنین عنوانی با گیم پلی سرگرم کننده می تواند ساعت ها شما را مشغول اجرای این بازی نماید. عصر ژوراسیک یا بهتر بگوییم دایناسورها عصری بزرگ در تاریخ بوده که گونه های مختلف جانوری از همین دوره نشات گرفته است.

شما در یک جزیره به عنوان شکارچی دایناسورها هستید و باید پیش از آن که آنها شما را شکار کنند، شما به شکار این دایناسورهای تیز دندان و غول پیکر بپردازید. البته شکار آنها آسان نیست و باید با سلاح هایی که در دسترس است آنها را نابود کرد. علاوه بر بازی بقا در ژوراسیک، تجربه بازی Good Dinosaur نیز برای شما متفاوت و جذاب خواهد بود.

Jurassic Survival

 

بازی بقا در دوران ژوراسیک Jurassic Survival

براساس دوره ژوراسیک فیلم ها و بازیهای مختلفی ساخته شده و Jurassic Survival یکی دیگر محسوب می شود. با کسب امتیاز ۴٫۵ از ۵ باید انتظارات بسیاری از Jurassic Survival داشت و استودیو  Mishka Production  سعی کرده عناصر گیم پلی لذت بخش و مهیجی را برای این بازی در نظر گیرد.

در این بازی شما با ترس و بقایی رو به رو هستید و باید خود را از دست دایناسورهای هیولا شکل نجات دهید زیرا در صورت عدم نجات خود به قطع یقین خورده می شوید و بایستی از اول بازی را اجرا کنید. با وجود تسلیحات و سلاح های مختلف قادرید به نابودی دایناسورهای جان سخت و بزرگ بپردازید. دایناسورهایی که همیشه می توانند نابودی شما را در پی داشته باشند و به عنوان خطری در کمین باشند.


ویژگی های کلیدی Jurassic Survival :

  • مراحل چالش برانگیز با ماموریت های دشوار
  • گرافیک اچ دی و باکیفیت
  • موسیقی متن سازگار با گیم پلی
  • وجود سلاح های مختلف

تغییرات نسخه جدید Jurassic Survival :

  • شکارچیان در تهاجم رویداد جدید به کمک نیاز خواهند داشت.
  • آماده ملاقات با قاتلان ماقبل تاریخ باشید: Megalosaurus و Baryonyx شروع به شکار خود می کنند. ملاقات با آنها یک آزمون واقعی برای شما خواهد بود.
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Jurassic Survival
Jurassic Survival

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.6 حجم 29 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده