Jungle Clash

بازی اندروید Jungle Clash v1.0.12 نبرد در جنگل

نابودش کن!!! بازی Jungle Clash یک بازی استراتژیک و زیبا برای آن دسته از افرادی است که از بازی‌های آنلاین خوش‌شان می‌آید و دوست دارند با حریف خود رو در رو ستیز کنند. با استفاده از ماشین‌های زرهی و دیگر تجهیزات و افراد برای دفاع از برجک خود به مقابله بشتابید و حریفان قدر خود را از میان راه بردارید. این بازی که توسط شرکت .My.com B.V ساخته شده از گیم‌ …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۲-۱۴ 238 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

نابودش کن!!! بازی Jungle Clash یک بازی استراتژیک و زیبا برای آن دسته از افرادی است که از بازی‌های آنلاین خوش‌شان می‌آید و دوست دارند با حریف خود رو در رو ستیز کنند. با استفاده از ماشین‌های زرهی و دیگر تجهیزات و افراد برای دفاع از برجک خود به مقابله بشتابید و حریفان قدر خود را از میان راه بردارید. این بازی که توسط شرکت .My.com B.V ساخته شده از گیم‌ پلی بسیار عالی بهره‌مند است و کمی شبیه به بازی کلش رویال میباشد. یک ارتش منحصر به فرد از قهرمانان دوست داشتنی خود و وسایل نقلیه زره پوش جمع آوری کنید و از خود در برابر دشمنان دفاع و آنها را شکست دهید. در یک مبارزه رو در رو با سایر حریفان از سراسر جهان، برج های دشمنان خود را نابود و به یک پیروزی باشکوه و عزتمند را برای خود در بازی Jungle Clash رقم بزنید.

سیستم بازی بسیار ساده است به طوری که شما در هر دور از بازی باید از سه برج خود، یک برج مرکزی و دو برج کنار دفاع کنید و مانع فروپاشی آنها شوید. هدف شما در بازی نبرد در جنگل این است که نیرو های خود را جمع آوری کرده و به سمت برج اصلی حریف هدایت کنید، در حالی که باید از برج های خود نیز در مقابل حرکات حریف دفاع کنید. در بازی Jungle Clash شما میتوانید از نیرو‌ها و کارت‌های مختلف برای نبرد خود استفاده کنید و برای باز کردن نیرو‌های جدید و ارتقاء آنها کارت‌های بیشتری را جمع کنید. به عنوان یک بازی جدید اندروید در سبک استراتژیک می توانید بازی Gladiator Heroes: Clan War Games را نیز تجربه کنید.

 

 

Jungle Clash

دفاع همراه با حمله!

در این بازی عناصر و استراتژی‌های مختلفی برای برنده شدن وجود دارد، مانند، زمان حمله، انتخاب نقاط حیاتی و مهم، زمان استقرار کارت‌ها و … میتواند کیفیت بازی شما را بالا برده و به یک نتیجه مطلوب برسید. Jungle Clash واقعا یک بازی سرگرم کننده و جذاب است و میتوانید به صورت چند نفره، حتی با دوستان خود به مبارزه بپردازید. میانگین زمان بازی بیت ۱ تا ۴ دقیقه می‌باشد، اما این بازی هرگر نمیتواند با بازی معروف Clash Royale رقابت کند!


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Jungle Clash نبرد در جنگل :

  • گیم پلی جذاب و اعتیادآور
  • محیطی پویا و شگفت انگیز
  • نبرد رو در رو و PvP
  • امکان تشکیل قبلیه
  • اکان شرکت در تورنومنت پ‌ها

پیش نمایش

بازی اندروید Jungle Clash نبرد در جنگل
بازی اندروید Jungle Clash نبرد در جنگل
بازی اندروید Jungle Clash نبرد در جنگل
بازی اندروید Jungle Clash نبرد در جنگل

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.12 حجم 53 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده