Jelly Defense

بازی اندروید Jelly Defense v1.25 دفاع ژله ای

در بازی اندروید دفاع ژله ای شما باید به نیروهای ژله بپیوندید و رفته رفته رهبری آن ها را به دست بگیرید و بر علیه نیروهای مهاجم و دشمنان بجنگید. با یاد گرفتن تکنیک ها و تاکتیک های رزمی و توان و خلاقیت خود باید به نیروهای حریف غلبه کنید و  ملت آرمانی خود را بسازید. در اصل شما در نقش قهرمان و ناجی این موجودات ضعیف ژله ای به …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۹-۱۲ 1526 بار بدون دیدگاه امین

در بازی اندروید دفاع ژله ای شما باید به نیروهای ژله بپیوندید و رفته رفته رهبری آن ها را به دست بگیرید و بر علیه نیروهای مهاجم و دشمنان بجنگید. با یاد گرفتن تکنیک ها و تاکتیک های رزمی و توان و خلاقیت خود باید به نیروهای حریف غلبه کنید و  ملت آرمانی خود را بسازید. در اصل شما در نقش قهرمان و ناجی این موجودات ضعیف ژله ای به اینجا آمده اید تا به آن ها کمک کنید تا از خود و سرزمینشان دفاع کنند.

Jelly Defenseبازی اندروید Jelly Defense دفاع ژله ای یک بازی هیجان انگیز در ژانر ارکید و استراتژیکی می باشد و آپدیت جدید آن در سال ۲۰۱۷ عرضه شده و دارای امتیاز خوب ۴٫۶ است. در این بازی شما در نقش رهبر و لیدر موجودات کوچک ژله ای قرار دارید و تمام امید این موجودات ضعیف شما هستید. بازی Jelly Defense دارای صحنه های رنگی فوق العاده و گرافیک HD زیبایی است که هر گیمری اعم از کوچک و بزرگ را با داستان خود درگیر میکند.

بازی استراتژیک Jelly Defense

در بازی Jelly Defense شعار آن ها، آزادی ،رهبری واقعی و اتحاد ژله ای است. به ژله ها کمک کنید دشمنان متجاوزی را که آمده اند تا الماس ها و زمردهایشان را ببرند، با انواع اسلحه ها نابود کنند. دشمنان شما در مسیرهای مشخص حرکت می کنند و شما باید قبل از رسیدن دشمنان به مکان مشخص آن ها را از بین ببرید. آن ها به شما ایمان دارند ،شما را باور دارند و شما را قهرمان خود می دانند. پس آن ها را ناامید نکنید و با راهکارهای تاکتیکی آن ها را پیروز میدان کنید.

هم چنین می توانید در بازی Jelly Defense برج های مختلفی بسازید و از اسلحه های مختلف استفاده کنید و با انواع و اقسام جادوها نیز آشنا شوید و از آن ها استفاده کنید. هم اکنون وقت این است که به این اتحاد ژله ها بپیوندید و خود را در این سرزمین زیبا و شگفت انگیز غرق کنید و لذت ببرید. بازی استراتژیکی دفاع ژله ای یک بازی اعتیادآور است و ما آن را به تمام رده های سنی پیشنهاد میکنیم و امیدواریم از آن نهایت لذت را ببرید و به افسانه نهایی ژله ای دست پیدا کنید!


ویژگی های کلیدی بازی اندروید دفاع ژله ای :

  • رهبری موجودات کوچک ژله ای
  • استفاده از خلاقیت و تاکتیک های مختلف
  • ساخت برج ها
  • استفاده از جادو و سلاح های مختلف
  • صحنه های جذاب و گرافیک HD

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید دفاع ژله ای :

  • بهینه شده برای دستگاه های جدید
  • رفع مشکلات نسخه های قبل

پیش نمایش

بازی اندروید دفاع ژله ای
بازی اندروید دفاع ژله ای
بازی اندروید دفاع ژله ای
بازی اندروید دفاع ژله ای

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.25 حجم 94 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده