Javelin Fighting

بازی اندروید Javelin Fighting v1.2.16 جنگ ژاولین

در بازی Javelin Fighting در نقش یک استیک من باشید و به سمت استیک من دیگری نیزه پرتاب کنید و او را بکشید و از گیم پلی ساده و زیبای این بازی لذت ببرید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. وقتی بعضی از شخصیت ها طراحی می شوند، شاید طراح آن ها نیز نداند که روزی چه قدر آن شخصیت معروف می شود. استیک من ها را شاید …

آفلاین ۱۳۹۸-۰۲-۰۱ 3286 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

در بازی Javelin Fighting در نقش یک استیک من باشید و به سمت استیک من دیگری نیزه پرتاب کنید و او را بکشید و از گیم پلی ساده و زیبای این بازی لذت ببرید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

وقتی بعضی از شخصیت ها طراحی می شوند، شاید طراح آن ها نیز نداند که روزی چه قدر آن شخصیت معروف می شود. استیک من ها را شاید بتوان یکی از این شخصیت ها دانست، شخصیتی تنها با چند خط مشکی که ظاهر ابتدایی شبیه با انسان دارد. با ظهور این شخصیت ها به تدریج آن ها را در انیمیشن های ۲ بعدی دیدیم و بعد از آن که توانستند شهرت جهانی به دست بیاورند، آن ها را در بازی های اندروید نیز دیدیم که از بین آن ها می توان به Stickman Battlefields و Stickman Dismounting نیز اشاره کرد.

در بازی Javelin Fighting نیز استیک من ها دیده می شود. ظاهر این بازی آنقدر ساده می باشد که می تواند چشم شما را بدون خستگی مدت ها مشغول خود کند. در این بازی به خوبی قوانین فیزیک مربوط به پرتاب نیز دخالت داده شده است. این بازی را استودیو بازی سازی MyGamesIsland ساخته است. این استودیو در گذشته نیز بازی های ساده و موفقی ساخته است و می توان به نوعی گفت که زمینه ی ساخت این استودیو ، چنین سبکی می باشد.

 

Javelin Fighting

 

در Javelin Fighting در نقش استیک من نیزه پرتاب کنید

همانطور که گفته شد، این بازی از ظاهر و گیم پلی بسیار ساده و در عین حال زیبایی بهره می برد. در این بازی شما در نقش یک استیک من باید از روی یک بلندی به استیک من دیگری نیزه پرتاب کنید. پرتاب نیزه در این بازی بسیار ساده می باشد ولی در عین حال در ساخت این بازی به قوانین فیزیک واقعی برای پرتاب نیزه ها نیز توجه شده است که در Javelin Fighting شما می توانید با نگه داشتن انگشت خود روی صفحه ی نمایش اقدام به پرتاب نیزه نمایید. فقط این کار را با دقت زیادی انجام دهید!

با اینکه این بازی از گرافیک ۲ بعدی و ساده ای بهره می برد اما در کنار آن ها، این بازی از رزولوشن بالایی برخوردار است که می توانید آن را به راحتی و با حفظ تمام ریزه کاری ها و زیبایی ها روی تبلت نیز بازی کنید.

بازی Javelin Fighting یک بازی ساده و در عین حال زیبا می باشد که استیک من ها محور اصلی بازی هستند. شما می توانید بازی Javelin Fighting را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Javelin Fighting :

  • گیم پلی ساده
  • گرافیکی زیبا با رزولوشن بالا
  • صدا گذاری قوی
  • ایده گیری از قوانین واقعی فیزیک
  • بالا و پایین شدن برج‌های برای از بین بردن تعادل

تغییرات نسخه جدید Javelin Fighting :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

Javelin Fighting
Javelin Fighting

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.16 حجم 26 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده