Jabra Assist

نرم افزار اندروید Jabra Assist v2.11.7 دستیار جبرا

Jabra Assist – با پیشرفت تکنولوژی، انتظار می رود که انجام بسیاری از کار ها راحت تر و البته ایمن تر شود. شاید عده ای با استفاده ی همه جایی و همیشگی تکنولوژی مخالف باشند و اعتقاد داشته باشند که باعث تنبلی ذهن و بدن انسان می شود، اما باید این نکته را هم قبول کرد که واقعاً تکنولوژی باعث راحت تر شدن کار ها، انجام امن تر آن ها …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۹ 6984 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

Jabra Assist – با پیشرفت تکنولوژی، انتظار می رود که انجام بسیاری از کار ها راحت تر و البته ایمن تر شود. شاید عده ای با استفاده ی همه جایی و همیشگی تکنولوژی مخالف باشند و اعتقاد داشته باشند که باعث تنبلی ذهن و بدن انسان می شود، اما باید این نکته را هم قبول کرد که واقعاً تکنولوژی باعث راحت تر شدن کار ها، انجام امن تر آن ها و البته سریع تر انجام شدن امور شده است.

نرم افزار Jabra Assist یک نرم افزار بسیار کاربردی می باشد که قابلیت های متعددی دارد که می تواند برای شما بسیار کارآمد باشد. در عرصه ی اندروید نیز نرم افزار هایی وجود دارند که در راستای تکنولوژی پیش می روند و باعث راحت تر و سریع تر شدن انجام امور شده اند. این نرم افزار ها را نرم افزار های کاربردی می نامند. نرم افزار Jabra Assist  نیز جزو همین نرم افزار ها می باشد.

نرم افزار Jabra Assist شامل چندین نرم افزار زیر مجموعه ی کاربردی می شود. همه  این نرم افزار ها خود یک نرم افزار کاربردی می باشند و در کنار یکدیگر، یک نرم افزار جامع کاربردی را تولید می کنند. این نرم افزار با هندزفری های Jabra مانند Talk 2, Jabra Steel, Jabra Eclipse و… سازگار می باشد.

 

Jabra Assist

 

قابلیت های نرم افزار Jabra Assist

همانطور که گفته شد، این نرم افزار ترکیبی از چند نرم افزار زیر مجموعه ی کاربردی می باشد. تمامی این نرم افزار ها با بیشتر محصولات Jabra هم خوانی دارد ولی برای اطمینان بیشتر توصیه می شود به سایت جبرا مراجعه کنید.

با نرم افزار Jabra Assist می توان به طور بیسیم به پیام های WhatsApp و یا پیام های داخل تلفن همراه خود پاسخ دهید. این نرم افزار از زبان های متعددی از جمله فارسی پشتیبانی می کند که یک قابلیت فوق العاده برای خوانده و پاسخ دادن پیام ها با این نرم افزار به حساب می آید.

با این نرم افزار می توانید محل قبلی ماشین و هدست خود را در تلفن هوشمند خود ذخیره کنید تا بتوانید هنگام استفاده ی مجدد از آن ها با راحتی بیشتری آن ها را پیدا کنید. همچنین هنگام رانندگی، در صورت داشتن تماس به طور خودکار یک پیام در حال رانندگی هستم برای تماس گیرنده فرستاده می شود که باعث افزایش ایمنی هنگام رانندگی می شود.

نرم افزار Jabra Assist یک نرم افزار بسیار کاربردی می باشد که با قابلیت هایی که دارد می تواند کمک زیادی به شما بکند. شما می توانید نرم افزار Jabra Assist را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Jabra Assist :

  • بهره بردن از زبان های متفاوت از جمله فارسی
  • امکان پاسخگویی بیسیم به پیام های داخل WhatsApp و پیام رسان تلفن هوشمند
  • قابلیت های متعدد و کارآمد
  • حاوی راهنمای استفاده ی مفید
  • سازگار با هندزفری های Jabra مانند Talk 2, Jabra Steel, Jabra Eclipse و ...
  • خواندن پیام های دریافتی

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Jabra Assist :

  • اضافه شدن Jabra Talk 30

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Jabra Assist
نرم افزار اندروید Jabra Assist
نرم افزار اندروید Jabra Assist
نرم افزار اندروید Jabra Assist

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.11.7 حجم 47 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده