iron marines

بازی اندروید Iron Marines v1.2.1 تفنگداران دریایی

بازی Iron Marines تفنگداران دریایی در سبک عناوین موبایلی استراتژیک بوده و کار ساخت آن برعهده استودیو Ironhide Game Studio که در زمینه توسعه عناوین موبایلی بسیار مطرح است، قرار داشت. این استودیو توانست بازی را توسعه دهد که گیم پلی مهیجی داشته و ساعت ها بازیکنان و گیمرها را مشغول خود می سازد تا بیشتر از اجرای بازیها لذت برند و تجربه خوبی کسب کنند. بازی های استراتژیک زیادی وجود دارد …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۹-۰۹ 691 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی Iron Marines تفنگداران دریایی در سبک عناوین موبایلی استراتژیک بوده و کار ساخت آن برعهده استودیو Ironhide Game Studio که در زمینه توسعه عناوین موبایلی بسیار مطرح است، قرار داشت.

این استودیو توانست بازی را توسعه دهد که گیم پلی مهیجی داشته و ساعت ها بازیکنان و گیمرها را مشغول خود می سازد تا بیشتر از اجرای بازیها لذت برند و تجربه خوبی کسب کنند. بازی های استراتژیک زیادی وجود دارد که آنها را می توان هم سبک تفنگداران دریایی دانست اما بازی های اندکی وجود دارند که مانند Iron Marines و Battle Skylands جذاب و اعتیاد آور باشند.

 

بازی Iron Marines

عناوین استراتژیک متعددی در ساختار Iron Marines وجود داشته و بازی جدید مورد بحث نیز می تواند از بازیها محبوب استراتژیک به شمار رود. تاکنون عناوین استراتژیکی متعددی از استودیو Ironhide Game Studio معرفی شد و Iron Marines نیز یکی از آنها محسوب می‌شود. البته تفنگداران دریایی در پلی استور رایگان نیست و برای دانلود باید هزینه ۴٫۹۹ دلاری داشت و نمی توانید به رایگان این بازی را دانلود کنید.

بازیکنانی که بازی تفنگداران دریایی را تجربه کردند امتیاز بالایی دادند و میزان دانلود آن نیز بسیار چشمگیر و قابل توجه بود.

بازی Iron Marines

در این بازی شما گروهی از قهرمانان که نقش رنجر، تک تیرانداز، شعله افکن و برخی دیگر هستند را به کار می گیرید و راهی منطقه دشمن می سازید تا آنها درهم کوبید. با عنوان Iron Marines می توانید گیم پلی اکشن و هیجان انگیزی را سپری کنید و برخلاف عناوین استراتژیک دیگر شما را در برابر قهرمانان بزرگی قرار خواهد داد. این شخصیت ها هریک از سلاح خاص خود که قدرتمند هستند بهره می برند.

بنابراین می توان به سرعت دشمن را با چنین سلاح و ابزاری نابود ساخت. این عنوان اعتیاد آور بیش از ۱۴ ماموریت چالش برانگیز داشته و امتیاز ۴٫۸ از ۵ را کسب کرده که نشان دهنده استقبال مثبت از آن می باشد. همچنین تاکنون بیش از ۵۰ هزار بار دانلود شده و بیشتر بازیکنان نیز از گیم پلی بازی اندروید تفنگداران دریایی رضایت داشتند.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Iron Marines :

  • وجود شخصیت های قهرمان
  • گیم پلی هیجان انگیز و مهیج
  • 14 مرحله چالش برانگیز

پیش نمایش

بازی اندروید Iron Marines
بازی اندروید Iron Marines
بازی اندروید Iron Marines
بازی اندروید Iron Marines
بازی اندروید Iron Marines

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.1 حجم 30 | 30 | 370 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده