Iron Maiden: Legacy of the beast

بازی اندروید Iron Maiden: Legacy of the beast v315399 دوشیزه آهنی: میراث وحش

با بازی Iron Maiden: Legacy of the beast که یک بازی نقش آفرینی است به جنگ خدایان و هیولاهای جهان آیرون میدن بروید! با سپاهیان تاریکی در طول زمان و فضا به عنوان یک ضد قهرمان از جهان بیگانه به نام Eddie در یک بازی فانتزی حماسی با سبک نوبتی بجنگید. یک گروه مبارزه قدرتمند با جمع کردن قهرمانان و بالا بردن قدرت و تکامل آن ها بسازید. در جهان های …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۸ 392 بار بدون دیدگاه سجاد وزان

با بازی Iron Maiden: Legacy of the beast که یک بازی نقش آفرینی است به جنگ خدایان و هیولاهای جهان آیرون میدن بروید! با سپاهیان تاریکی در طول زمان و فضا به عنوان یک ضد قهرمان از جهان بیگانه به نام Eddie در یک بازی فانتزی حماسی با سبک نوبتی بجنگید. یک گروه مبارزه قدرتمند با جمع کردن قهرمانان و بالا بردن قدرت و تکامل آن ها بسازید. در جهان های مختلف بجنگید، اربابان تاریکی را شکست دهید، روح پاره پاره شده Eddie را از نو بسازید و جهان را نجات دهید.

بازی Iron Maiden: Legacy of the beast دارای ۵ کلاس مختلف از مبارزان است که شامل جنگجو یا warrior ، مجوس یا Magus ، محافظ یا Sentinel ،شکارچی یا Gunner و قاتل یا Assassin می باشد و مجموعا این کلاس ها روی هم ۱۰۰ کاراکتر قابل جمع آوری را تشکیل می دهند! دشمنان تباهتان را شکست دهید، آن ها را به طرف خود بکشانید و تیم های قدرتمندی تشکیل دهید.

Iron Maiden: Legacy of the beast

بازی اکشن مبارزه ای Iron Maiden: Legacy of the beast

در بازی Iron Maiden: Legacy of the beast قدرت نامحدودی را آزاد کنید. در بازی دوشیزه آهنی: میراث وحش Eddie ها در شکل ها و مدل های متفاوتی وجود دارند که هر کدام قدرت و توانایی های منحصر به فرد خود را مانند سایبورگ، مومیایی، خون آشام، سرباز، وایکینگ، سامورایی، جایزه بگیر و … را دارد! همچنین بازی دارای مبارزات PvP و آنلاین است. قویترین تیم خود را جمع کنید و در مقابل بازیکنان دیگر آن را به تست بگذارید و برای مردن یا افتخار بجنگید و جایزه های ارزشمند و ذخایر زیادی به دست آورید. منابع بی نظیری را برای تکامل و آپگرید تیم خود جمع کنید تا گیم پلی استراتژیک بازی در مقابل دشمنان را به خوبی پیاده کنید. بیش از ۴۰ طلسم متفاوت برای افزودن قابلیت هایی به کاراکتر های تیم در بازی دوشیزه آهنی: میراث وحش وجود دارد.

دنیای پهناور بازی Iron Maiden: Legacy of the beast را جست و جو کنید و مصر باستان، میدان های جنگ گذشته، جنگل های مسحور شده تا مکان های بسیار دیگری را در محیط سه بعدی زیبای بازی ببینید. دارای صدای جذاب آیرون میدن و یک ترک زیبا از این گروه که اختصاصا برای این بازی طراحی شده است.بازی ساخته کمپانی Nodding frog Ltd می باشد، مانند Gods of Rome یک بازی مبارزه ای است و یک میلیون بار نصب را دارا میباشد که امتیاز ۴.۶ را در گوگل پلی توسط کاربران بدست آورده است. برای اجرای بازی حداقل به ۷۶۸ مگابایت رم و برای اجرای بهتر آن به ۱ گیگابایت رم نیاز است، همچنین رزولشن صفحه حداقل ۴۸۰×۸۰۰، اندروید بالا تر از ۴.۱ و اتصال اینترنت برای اجرای بازی ضروری است. Eddie منتظر شماست سریع تر بازی را دانلود کنید!

 

 

 


ویژگی های کلیدی Iron Maiden: Legacy of the beast :

  • قسمت مهیج PvP آنلاین
  • ۱۰۰ کاراکتر مختلف در ۵ کلاس مختلف
  • موسیقی گروه آیرون میدن
  • گرافیک زیبا

تغییرات نسخه جدید Iron Maiden: Legacy of the beast :

  • بهبود پایداری و رفع اشکالات جزئی
  • رفع باگ ها و بهبود های بسیار
  • کاراکتر های Lilith، روح سنگ دل و نگهبان راز ها

پیش نمایش

Iron Maiden: Legacy of the beast
Iron Maiden: Legacy of the beast
Iron Maiden: Legacy of the beast
Iron Maiden: Legacy of the beast

دانلود باکس Download Box

نسخه v315399 حجم 96 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده