Ire: Blood Memory

بازی اندروید Ire: Blood Memory v2.4.7 خشم: خاطره خونین

بازی Ire: Blood Memory یک بازی اکشن و هیجان انگیز می‌باشد که در سبک بازی‌های اکشن و برای سنین بالای ۱۷ سال توسط تیم TENBIRDS به صورت رایگان در پلی استور به انتشار در آمده است، این بازی با کسب ۴٫۴ از ۵ در میان بیش از ۶۲ هزار بررسی و نقد کاربران توانسته این امتیاز نسبتا خوب را به خود اختصاص دهد. در بازی Ire: Blood Memory شما می‌بایستی به جنگ با …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۶ 219 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

بازی Ire: Blood Memory یک بازی اکشن و هیجان انگیز می‌باشد که در سبک بازی‌های اکشن و برای سنین بالای ۱۷ سال توسط تیم TENBIRDS به صورت رایگان در پلی استور به انتشار در آمده است، این بازی با کسب ۴٫۴ از ۵ در میان بیش از ۶۲ هزار بررسی و نقد کاربران توانسته این امتیاز نسبتا خوب را به خود اختصاص دهد. در بازی Ire: Blood Memory شما می‌بایستی به جنگ با تاریکی و اهریمن بروید و آنان را یکی پس از دیگری به زانو درآورید، پس خود را آماده یک نبرد حماسی و سنگین کنید که باید برای صلح و آزادی بجنگید. بازی Ire: Blood Memory داستان یک شوالیه گم نام را باز گو می‌کند که باید با تاریکی‌ها بجنگد.

بازی از المان‌های به خوبی استفاده کرده و نهایت سعی خود را بر این گذاشته تا یک بازی نمام عیار اکشن به سبک بازی‌های ژاپنی را برای کاربران مهیا سازد، کحیط بازی از گرافیک خوبی برخوردار است و کاربر می‌تواند تمام امکانات مختلف را در پیش روی خود ببیند و از آنها در مواقع ضروری و نیاز استفاده نماید. دشمن شما فقط تاریکی نیست و باید در این راه با موجودات مختلف و عجیب و غریب دست و پنجه نرم کنید و با استفاده از سلاح‌های متععد گنجانده شده همانند نیزه، شمشیر، تیر و کمان، پتک و … آنها یکی پس از دیگری به کام مرگ بکشانید. مراحل بازی به طوری طراحی شده که کاربر خسته نشود و از گیم پلی بازی لذت بالایی ببرید، از همین جهت در پایان هر مرحله شما با یک باس یا همان غول آخر مواجه خواهید شد که هرکدام دارای قابلیت‌های منحصر به فرد خود هستند.

 

Ire: Blood Memory

 

بازی اکشن اندروید Ire: Blood Memory

جذابیت دیگر این بازی که داستان بازی را واقعی‌تر جلوه می‌دهد صداگذاری آن می‌باشد، وجود افکت‌های پس زمینه و نوا‌های جنگی به شما حس واقعی یک نبرد سهمگین را می‌دهد. در بازی شما فقط یک کاراکتر را در اختیار دارید و باید با همان کاراکتر بازی را به بهترین نحوه به پاین برسانید و نور و امید را به زمین برگردانید. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه‌مند هستید توصیه می‌کنیم بازی Ire: Blood Memory را که در پلی استور بیش از ۱ میلیون دانلود را داشته است را از وبسایت یزد اپلیکیشن دریافت کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Ire: Blood Memory خشم: خاطره خونین :

  • جنگیدن با ارواح سرگردان
  • دارای انواع مهارت‌ها و سلاح‌های مختلف
  • گرافیک HD با طراحی عالی و صداگذاری بی نظیر
  • دارای سیستم احضار، تهاجم و پاداش
  • پشتیبانی از کنترلر و دسته بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Ire: Blood Memory خشم: خاطره خونین
بازی اندروید Ire: Blood Memory خشم: خاطره خونین
بازی اندروید Ire: Blood Memory خشم: خاطره خونین
بازی اندروید Ire: Blood Memory خشم: خاطره خونین

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.4.7 حجم 30 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده