Injustice 2

بازی اندروید Injustice 2 v2.3.2 بی عدالتی ۲

در بازی Injustice 2 شما در نقش یکی از ابرقهرمان های معروف لیگ عدالت خواهید بود که باید بتوانید با استفاده از قدرت خود های خود بی عدالتی را در جامعه سرکوب کنید. برای سرکوب کردن بی عدالتی باید عاملان این کار را نابود کنید و برای نابود کردن آنان به مهارت و قدرت زیادی احتیاج دارید که با تمرین بسیار می‌توانید آن را بدست آورید.گیم مود بازی به صورت pvp …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۱ 2466 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Injustice 2 شما در نقش یکی از ابرقهرمان های معروف لیگ عدالت خواهید بود که باید بتوانید با استفاده از قدرت خود های خود بی عدالتی را در جامعه سرکوب کنید. برای سرکوب کردن بی عدالتی باید عاملان این کار را نابود کنید و برای نابود کردن آنان به مهارت و قدرت زیادی احتیاج دارید که با تمرین بسیار می‌توانید آن را بدست آورید.گیم مود بازی به صورت pvp و ۳ به ۳ می‌باشد یعنی شما باید یک تیم متشکل از قهرمان های خوب لیگ عدالت و DC مثل بتمن، سوپرمن،فلش و… را تشکیل دهیدو بعد به صورت ۳ نفره به نبرد ۳ تن از قهرمان های ضد عدالت اعزام شوید تا زمین را از شر آن ها نجات دهید.

شما قادر به بالا بردن توانایی خود و دیگر قهرمان ها هستید که برای این کار باید اول از همه در نبرد ها پیروز شوید تا امتیازات و جوایز لازم را بری این کار جمع کنید.

 

در Injustice 2 برای صلح مبارزه کنید

بازی Injustice 2 یک گیم در سبک اکشن با درجه سنی +۱۶ می‌باشد که آخرین آپدیت آن در اواخر نوامبر توسط شرکت های Warner Bros. International Enterprises منتشر شده است. امکان دانلود بازی Injustice 2 به صورت رایگان از یزداپیکیشن و گوگل پلی وجود دارد. آمار و ارقام دانلود و نصب این نسخه از بازی بی عدالتی و همینطور امتیازات گرفته شده آن در گوگل پلی توسط کاربران نشان دهنده خوب بودن بازی در بین بازی های در سبک خودش در بین بازیکنان می‌باشد.

آمار دانلود و نصب بازی بی‌ عدالتی ۲ بین ۵ تا ۱۰ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده در گوگل پلی از کاربران ۴٫۳ از ۵ می‌باشد که امتیاز خوبی به حساب می‌آید.

Injustice 2

 

گیم پلی Injustice 2

در بازی Injustice 2 شما در نقش یک قهرمان از DC باید یک تیم از قهرمان هارا تشکیل دهید و در هر نبرد همراه با ۲ نفر از آن ها به جنگ قهرمان های دیگر بروید.

قهرمان هایی که قرار است شما با آن ها وارد نبرد شوید ممکن است قهرمانی از لیگ عدالت باشد که در مقابل شما قرار گرفته است پس شما نباید هیچ رحمی به هیچ شخصی داشته باشید. بعضی از قهرمان ها قدرت بدنی قوی تری از شما دارند و شما باید برای مقابله با آن ها از هوش و ابتکار خود استفاده کنید.

اگر به بازی هایی به این سبک علاقه دارید می‌توانید از بازی هایی مثل Injustice: Gods Among Us هم لذت ببرید که با کلیک بروی آن می‌توانید به راحتی دانلود کنید و لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Injustice :

  • قابلیت رفتن به چالش های روزانه
  • قابلیت ارتقا تمامی تجهیزات و قهرمان ها
  • وجود نبرد های PVP

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Injustice :

  • از روز 19 دسامبر در رویداد تقویم تعطیلات 12 روزه از دست ندهید!
  • لیگ اینجا برگزار می شود، امروز یک لیگ را تشکیل دهید و با هم برنده شوید تا برلیان را از بین ببرید
  • رفع اشکالات جزئی
  • رفع مشکلات بخش آنلاین

پیش نمایش

بازی اندروید Injustice
بازی اندروید Injustice
بازی اندروید Injustice
بازی اندروید Injustice

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.3.2 حجم 35 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده