Infinity Sword

بازی اندروید Infinity Sword v1.3.10 بازی اکشن شمشیر بی نهایت

Infinity Sword اولین بازی اندرویدی است که دو سبک بازی های استراتژیک و بازی های اکشن را در یک بازی ادغام کرده است. در این مطلب قصد داریم به معرفی و بررسی تخصصی این بازی هیجان انگیز برای شما بپردازیم. برای دیدن تصاویر بیشتر از این بازی و دانلود آن از طریق لینک مستقیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.  Infinity Sword و بررسی تخصصی بازی سازنده بازی Infinity Sword …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۸ 2452 بار بدون دیدگاه Mr

Infinity Sword اولین بازی اندرویدی است که دو سبک بازی های استراتژیک و بازی های اکشن را در یک بازی ادغام کرده است. در این مطلب قصد داریم به معرفی و بررسی تخصصی این بازی هیجان انگیز برای شما بپردازیم. برای دیدن تصاویر بیشتر از این بازی و دانلود آن از طریق لینک مستقیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

Infinity Sword

Infinity Sword و بررسی تخصصی بازی

سازنده بازی Infinity Sword

Infinity Sword توسط .Doodle Mobile Ltd منتشر شده است. از این کمپانی مشهور تا بحال بازی های جذابی پا به دنیای دستگاه های هوشمند گذاشته اند و این شرکت سازنده بازی تجربه نسبتا بالایی در زمینه تولید بازی های اندرویدی دارد.

نظرات کاربران در گوگل پلی 

از نظرات کاربران در گوگل پلی می توان اینطور برداشت کرد که با یک بازی سرگرم کننده و جذاب رو به رو هستیم. البته کاربرانی که از مفرح بودن و جالب بودن بازی سخن به میان آورده بودند، شکایت های نیز از این بازی داشتند و در خواست آپدیت های متوالی و رفع نقص ها و باگ های متنوع را از این بازی سرگرم کننده داشتند. اما در کل می توان نظرات کاربران را در مورد این بازی مثبت دانست.

معرفی بازی 

Infinity Sword را می توان اولین بازی در سبک و سیاق خود دانست. این بازی ترکیب منحصر به فردی را از ادغام دو دسته بازی های استراتژیک و بازی های اکشن ایجاد کرده است که این نکته این بازی را از سایر بازی های اکشن و یا استراتژیک منحصر کرده است و بزرگترین نقطه ی قوت آن نیز همین موضوع می باشد.

در قسمت اکشن این بازی با گیم پلی بازی های اول شخص رو به رو هستیم. از مبارزه با شمشیر تا شلیک تیرکمان در این بازی وجود دارد. این بازی با گیم پلی جذاب و نفس گیر و داستانی خود اوقات فراغت کاربران خود را به خوبی پر می کند که این نکته را در نظرات کاربران این بازی در گوگل پلی نیز دیدیم.

به طور خلاصه وظیفه شما در این بازی نجات مردم و بازسازی یک قلمرو پادشاهی قدرتمند است. شمشیر و تیرکمان خود را بردارید و در مقابل امواج بی پایان حملات هیولاهای خبیث مقاومت کنید و به مبارزه بپردازید و دشمنان خود را نابود کنید. روسای دشمنان خود شکست داده و آن ها را به خاک بیاندازید و به تنهایی بر سرزمین و قلمرو خود حکومت کنید.

در قسمت استراژیک این بازی نیز می توانید به ساخت قلعه ها و قلمرو خود بپردازید، سربازان زبده تربیت کرده و برای مقابله با دشمنان خبیث خود و نبرد با آن ها رو به رو شوید.

ویژگی های اصلی Infinity Sword

در این بازی می توانید با سلاح های مختلف اعم از شمشیر ها، چکش ها، تیرکمان ها و حتی معجون های مختلف به نبرد با دشمنان خود بپردازید و آن ها را نابود کنید.

یکی از ویژگی های اصلی این بازی کنترل آسان و دلچسب این بازی است که کار را برای شما آسان کرده است.

در این بازی باید به سفر به سرزمین ها و مکان های مختلف بپردازید و دشمنان خود را نابود کنید.

از ویژگی های دیگر این بازی امکان رقابت با بازیکنان واقعی در سرتاسر جهان و به شکل آنلاین است.

گرافیک بازی

در مورد گرافیک این بازی نمی توانیم بگوییم که با گرافیک HD یا ۳D رو به رو هستیم، اما گرافیک این بازی قابل قبول است و نیاز کاربران را به خوبی برطرف کرده است و کمتر کسی با گرافیک این بازی به مشکل خواهد خورد، البته اگر همیشه بازی های اچ دی انجام داده باشید ممکن است با این بازی با مشکل رو به رو شوید.

از لحاظ سنگین بودن و اجرای بازی در دستگاه های متفاوت نیز به نظر نمی رسد که احتیاج به پردازشگر های قدرتمند گرافیکی احتیاجی داشته باشید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Infinity Sword :

  • امکان مبارزه با سلاح های مختلف
  • ادغام دو سبک استراتژیک و اکشن
  • گیم پلی سرگرم کننده و جذاب
  • گرافیک قابل قبول و حجم کم
  • مراحل و سطح‌های مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Infinity Sword :

  • رفع مشکلات هنگام پرداخت و بهبود عملکرد بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Infinity Sword
بازی اندروید Infinity Sword
بازی اندروید Infinity Sword
بازی اندروید Infinity Sword
بازی اندروید Infinity Sword

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.3.10 حجم 19 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده