InColor - Coloring Books 2018

نرم افزار اندروید InColor – Coloring Books 2018 v3.1.0 کتاب رنگ آمیزی

نرم افزار InColor – Coloring Books 2018 جالب ترین برنامه تا به حال برای سرگرمی کودکان در زمینه رنگ آمیزی و دوق و استعداد آن ها می‌باشد. با استفاده از این برنامه تخیل کودکان خود و همینطور خود شما افزایش پیدا می‌کند تنها لازم است که برنامه را باز کنید و از رنگ کردن طرح ها و نقاشی های متفاوت و زیبا لذت ببرید و ایده ها و تخیلات خود را …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۶ 1710 بار بدون دیدگاه majidpashaie

نرم افزار InColor – Coloring Books 2018 جالب ترین برنامه تا به حال برای سرگرمی کودکان در زمینه رنگ آمیزی و دوق و استعداد آن ها می‌باشد. با استفاده از این برنامه تخیل کودکان خود و همینطور خود شما افزایش پیدا می‌کند تنها لازم است که برنامه را باز کنید و از رنگ کردن طرح ها و نقاشی های متفاوت و زیبا لذت ببرید و ایده ها و تخیلات خود را در آن ها تخلیه کنید.برنامه InColor – Coloring Books 2018 ابزاری کار آمد هم برای افزایش هوش و استعداد و همینطور کذراندن وقت کودکان و سرگرم کردن آن ها می‌باشد. در برنامه طرح ها و نقشه های زیادی از صد ها نوع شکل و حیوان و محیط های متفاوت حظور دارند که نیازمند روح بخشی شما با رنگ آمیزی به آن ها هستند.

نرم افزار InColor – Coloring Books 2018 یک برنامه در سبک سرگرمی با درجه سنی می‌باشد که توسط شرکت incolor برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود برنامه InColor – Coloring Books 2018 در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب برنامه بین ۱ تا ۵ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۶ از ۵ می‌باشد. همینطور باید گفت این برنامه یکی از برترین برنامه های گوگل پلی سال ۲۰۱۷ می‌باشد.

 

 InColor - Coloring Books 2018

 

نرم افزار InColor – Coloring Books 2018

در برنامه InColor – Coloring Books 2018 شما هیچگاه کمبود طرح و نقاشی نخواهید داشت زیرا در این اپلیکیشن بیش از ۱۰۰۰ نوع نقاشی و طراحی برای رانگ آمیزی وجود دارد. همینطور برای رنگ آمیزی این نقاشی ها رنگ ها و قابلیت های زیادی به شما داده خواهد شد به عنوان مثال شما درست مانند واقعیت قادر به ترکیب رنگ ها باهم و خلق رنگ جدیدی می‌شوید و هیمنطور محافظ های کادر در نقاشی ها به شما کمک می‌کنند که رنگ های شما از نقاشی به بیرون زده نشود تا طرحی بسیار زیبا ارائه دهید. از ویژگی های این نرم افزار می‌توان به وجود قلم های متفاوت اشاره کرد که قابلیت رنگ کردن به هر حالت که کاربر بخواهد را فراهم می‌کند.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید InColor - Coloring Books 2018 :

  • وجود بیش از 1000 نقاشی و طرح
  • وجود طرح های متفاوت و زیبا
  • وجود قلم های متفاوت به همراه رنگ های متفاوت
  • امکان خلق آثار هنری بی‌نظیر

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید InColor - Coloring Books 2018 :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید InColor - Coloring Books 2018
نرم افزار اندروید InColor - Coloring Books 2018
نرم افزار اندروید InColor - Coloring Books 2018
نرم افزار اندروید InColor - Coloring Books 2018

دانلود باکس Download Box

نسخه 3.1.0 حجم 34 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده