اپلیکیشن افزایش خلاقیت

نرم افزار اندروید افزایش خلاقیت برای کودکان

در دنیای امروز، کودکان بسیاری موارد را در کودکی از تکنولوژی می آموزند. آن ها می توانند اپلیکیشن مورد نظر خود را از داخل اسمارت فون ها (smartphones) یا تبلت ها باز کنند. حتی می توانند حروف و کلمات داخل آن را بخوانند و برای خود معنی کنند. در این مطلب قصد داریم تا شما را با ۵ اپلیکیشن افزایش خلاقیت برای کودکان آشنا سازیم تا شما هم آن ها …

۱۳۹۵-۰۶-۲۰ 1860 بار بدون دیدگاه سامان سلیمانی

در دنیای امروز، کودکان بسیاری موارد را در کودکی از تکنولوژی می آموزند. آن ها می توانند اپلیکیشن مورد نظر خود را از داخل اسمارت فون ها (smartphones) یا تبلت ها باز کنند. حتی می توانند حروف و کلمات داخل آن را بخوانند و برای خود معنی کنند. در این مطلب قصد داریم تا شما را با ۵ اپلیکیشن افزایش خلاقیت برای کودکان آشنا سازیم تا شما هم آن ها را بر روی اسمارت فون های خود نصب کنید و توانایی های کودک خود را بروز دهید.

کودکان دوست دارند تا با استفاده از این تکنولوژی توانایی های خود مثل رقصیدن، موسیقی، نقاشی کشیدن، خواندن و نوشتن و… را افزایش دهند. همچنین والدین کودکان نیز با در اختیار گذاشتن دستگاه های خود در مدت طولانی، این فرصت را برای آنان فراهم می کنند تا بتوانند چیزهای جدیدتری یاد بگیرند. حال که اسمارت فون ها بخشی از زندگی و حتی خانواده را تشکیل می دهند.

برنامه نویسان و توسعه دهندگان اندروید به فکر افتادند تا بتوانند از طریق ساخت اپلیکیشن و گسترش آن در این سیستم عامل به طور مخفی به آموزش دادن کودکان بپردازند و مهارت های آنان را بروز دهند. در ادامه لینک دانلود این نرم افزارها به همراه توضیح مفصل، به شما ارائه خواهیم داد.

  • دانلود نرم افزار اندروید Picasso اپلیکیشن افزایش خلاقیت

دانلود نرم افزار اندروید Picasso

دانلود نرم افزار اندروید Picasso

اگر دقت کرده باشید زمانی که به کودکان زیر ۴ سال دفتر و قلم داده می شود ٬ به صورت بی اراده طرح ها و نقش های نامفهومی را رسم می کنند. این اپلیکیشن دقیقا مناسب خط خطی کردن کودکان است. در کنار همین خط خطی های نامفهوم ٬ می توان از کودکان نقاش های بزرگی ساخت.

نرم افزار اندروید Picasso کلیه لوازم مورد نیاز برای نقاشی و رسم مانند قلم مو ٬ پاک کن ٬ رنگ ٬ و … را داراست. همچنین کودکان می توانند در گوشه و کنار یک تصویر خاص شکلک هایی مانند بالون و ابر را نیز رسم کنند. حتی می توانید از گالری تصاویر خود عکسی برگزینید و بر روی آن تغییرات دهید. این برنامه از امکانات خاصی مثل تغییر سایز، رنگ، نوع و جلوه های ویژه برای کلیه قلم ها را داراست.

شما می توانید برای دریافت این برنامه روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود برنامه Picasso

  • دانلود نرم افزار اندروید Sketchbook Mobile Express اپلیکیشن افزایش خلاقیت

برنامه Sketchbook Mobile Express

برنامه Sketchbook Mobile Express

این نرم افزار در نمایش دادن ایده های نهان کودکان بسیار مفید است. هنرمندان در زندگی خود از راه های گوناگونی  مانند نقاشی در خیابان ها ٬ پخش رنگ های مختلف در یک طرح ٬ طراحی لوگو و کاور ٬ قطعات کوتاه ادبی و … برای نمایش دادن هنر خود استفاده می کنند. اما اگر بخواهیم کمی حرفه ای تر باشیم می توانیم نرم افزار مخصوص این کار را بر روی گجت اندرویدی خود نصب کنیم.

Sketchbook Mobile Express یک مجموعه نرم افزاری کامل هنری و طراحی است که ابزار طراحی اختصاصی و ویژه را برای شما فراهم می کند. قلم موی رنگ ٬ رنگ سطل پر ٬ مداد و پاک کن ابزاریست که با ویژگی های متنوع لازم دارید. این نرم افزار از چندین زبان بین المللی پشتیبانی می کند و شما می توانید بسته به زبان خود آن را انتخاب کنید.

کافیست با کلیک بر روی لینک زیر نرم افزار را دانلود نمایید.

دانلود برنامه Sketchbook Mobile Express

  • دانلود نرم افزار اندروید Androidify اپلیکیشن افزایش خلاقیت

برنامه Androidify

برنامه Androidify

این برنامه منحصرا ساخته شرکت گوگل است. همه ما با شکلک ویژه اندروید که به رنگ سبز خود را به دنیا معرفی کرد آشنا هستیم. هر نسخه از اندروید یک شکل منحصر به فرد و ویژه دارد تا بتوان به راحتی نسخه های مختلف سیستم عامل را از هم تشخصی داد. جالب است بدانید شما هم می توانید یک شکلک ویژه برای ربات اندروید خود بسازید. مو بر روی سرش بگذارید یا یک عینک ویفری زیبا بر روی چشمانش قرار دهید. به طور حتم شکلک جالبی خواهید ساخت.

پس از پایان کار می توانید این شکلک را روی مخاطبین خود قرار دهید تا با تماس آن ها اثر هنری خود را مشاهده کنید یا این که در نرم افزارهای ارتباطی آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. پس کافیست برای یک بار هم که شده این نرم افزار را امتحان کنید.

دانلود برنامه Androidify

  • دانلود نرم افزار اندروید Art of Glow اپلیکیشن افزایش خلاقیت

برنامه Art of Glow

برنامه Art of Glow

این برنامه مشابه هیچ کدام از برنامه های نقاشی اندروید نیست. چیزی که این برنامه را از دیگر برنامه ها منحصر به فرد کرده مجموعه ای از انیمیشن های ویژه برای بهبود کار شماست. تصور کنید برای نقاشی خود آتش ٬ رعد و برق ٬ چشمک ستاره ٬ متن متحرک و بسیاری انیمیشن دیگر طراحی کنید و نقاشی خود را از حالت خشک و ثابت در بیاورید. این برنامه می تواند به شدت کودکان را به خود جذب کند. کافیست آن را امتحان کنید.

دانلود برنامه Art of Glow

  • دانلود نرم افزار اندروید Draw Something اپلیکیشن افزایش خلاقیت

برنامه Draw Something

برنامه Draw Something

بله نام این برنامه “یه چیزی رسم کن” است. این نرم افزار ترکیبی از چند نرم افزار در یک پکیج است. Draw Something به کودکان شما این اجازه را می دهد تا در کنار رسم نقاشی ٬ پازل حل کنند یا در بازی های قرعه کشی شرکت کنند. برای استفاده از بخشی از قسمت های نرم افزار نیاز دارید تا به حساب کاربری فیسبوک خود وارد (Login) نمایید  و دوستان خود در این شبکه اجتماعی را به رقابت بکشید.

بخش ویژه این نرم افزار حدس شکلک های جالب و خنده دار پازل است. اگر شما زودتر از بقیه بتوانید پازل را حدس بزنید سکه دریافت می کنید و می توانید رنگ و قلم مو های بیشتری بخرید. پس در کنار هنر ٬ تجارت هم یاد می گیرید.

منتظر چه چیزی هستید؟ لینک دانلود در اختیار شماست تا این برنامه مهیج را نصب کنید.

دانلود برنامه Draw Something

دانلود نسخه مود شده Draw Something

جمع بندی

کلیه این برنامه ها می توانند کودکان شما را به دنیای جدید از هنر معرفی کنند. کافیست هرکدام را نصب کنید و در اختیار کودک خود قرار دهید. شاید پیکاسو دوم کودک شما باشد.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده