Implosion - Never Lose Hope

بازی اندروید Implosion – Never Lose Hope v1.2.12 انفجار هیچگاه امید را از دست نده

گیمینگ کنسولی AAA را با Implosion – Never Lose Hope تجربه کنید! ۲۰ سال پس از سقوط زمین باقی مانده نژاد بشر بار دیگر در معرض انقراض قرار می گیرد. زمانش رسیده است که بقای خود را تضمین کنیم. در بازی انفجار هیچ گاه امید را از دست نده نوعی عجیب از موجودات زنده به نام XADA در حال آماده شدن برای جنگیدن با آخرین سلاح انسان هستند: لباس مبارزه جنگ …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۶ 980 بار بدون دیدگاه سجاد وزان

گیمینگ کنسولی AAA را با Implosion – Never Lose Hope تجربه کنید! ۲۰ سال پس از سقوط زمین باقی مانده نژاد بشر بار دیگر در معرض انقراض قرار می گیرد. زمانش رسیده است که بقای خود را تضمین کنیم. در بازی انفجار هیچ گاه امید را از دست نده نوعی عجیب از موجودات زنده به نام XADA در حال آماده شدن برای جنگیدن با آخرین سلاح انسان هستند: لباس مبارزه جنگ افزار سری ۳ ( War-Mech series III battle suit )

Implosion – Never Lose Hope که در سال ۲۲۰۱ جریان دارد روی Jacob Francis Carloway که یک خلبان Warmech در خدمت Ivonix که یک فرقه پیشرو در تکنولوژی می باشد متمرکز است. انسان ها پس از حمله موجودات فضایی در سال ۲۱۷۸ مجبور به ترک زمین و رفتن به نزدیک ترین سیاره قابل حیات شده اند.حال پس از تقریبا ۲۰ سال حضور افراد XADA دوباره در نزدیکی سیاره جدید ما حس می شود و انسان های باقی مانده که حال در سیاره ای در منظومه Tau سکونت دارند دو لباس War-mech را برای مقابله با دشمن استفاده خواهند کرد!

Implosion - Never Lose Hope

بازی گرافیکی و اکشن اندروید Implosion – Never Lose Hope

Implosion – Never Lose Hope گرافیکی خیره کننده در حد کنسول دارد.برای اجرای بازی به یک گوشی قدرتمند با دو گیگابایت فضای آزاد نیاز دارید! صداگذاری بازی بسیار حرفه ای و درجه یک می باشد و کمپانی Rayark که سازنده این بازی است مدعی است صدا گذاری در حد هالیوود را روی انفجار هیچگاه امید را از دست نده به کار برده است. میکس موسیقی بازی به صورت استادانه ای توسط John kurlander برنده جایزه جشنواره Grammy و مهندس و میکسر سه گانه ارباب حلقه ها انجام شده است! همچنین کنترل بازی بسیار راحت و کاربر پسند طراحی شده است که می توان گفت در نوع خود بهترین است.

یک زرادخانه وسیع با تکنولوژی بسیار پیشرفته در اختیار شماست که می توانید آن را از طریق سیستم هسته آرک توسعه دهید. در نهایت یک نسخه ترکیبی بسیار پیشرفته از انسان و ماشین شوید که حیات گونه خود را نجات خواهید داد. بازی  Implosion – Never Lose Hope دارای ۶ ماموریت است که به طور رایگان قابل بازی است و می توانید از طریق اکانت گوگل پلی خود بازی را ذخیره و سیو کنید. بازی انفجار هیچگاه امید را از دست نده را که با ۵ میلیون نصب و امتیاز ۴.۴ از بازی های عالی ارائه شده در گوگل پلی است را دانلود کنید و از گرافیک کنسولی آن که مانند بازی های Modern Combat Versus و MORTAL KOMBAT X می باشد لذت ببرید!


ویژگی های کلیدی Implosion - Never Lose Hope :

  • قابلیت سیو از طریق گوگل پلی سرویس
  • رنکینگ برای مقایسه با دیگر بازیکنان
  • دستاورد های مختلف
  • گرافیک خیره کننده
  • موسیقی و صداهای حرفه ای
  • کنترل مناسب

تغییرات نسخه جدید Implosion - Never Lose Hope :

  • رفع مشکل با آخرین نسخه اندروید

پیش نمایش

Implosion - Never Lose Hope
Implosion - Never Lose Hope
Implosion - Never Lose Hope

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.12 حجم 22 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده