Imperia Online - Strategy MMO

بازی اندروید Imperia Online – Strategy MMO v6.7.27 امپراطوری آنلاین

در بازی استراژیک و مهیج امپراطوری آنلاین Imperia Online – Strategy MMO به عنوان یک پادشاه قلمرو خود را بسازید و آن را گسترش دهید، با شرکت در نبرد ها و پیروز شدن افتخار کسب کنید و همینطور از مردم خود در برابر عوامل بیگانه و دشمنان محافظت کنید. تمامی این ها وظایف یک پادشاه هستند که شما باید بتوانید آن ها را در بازی به طور کامل اجرا کنید.همانطور که …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۲-۳۱ 487 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی استراژیک و مهیج امپراطوری آنلاین Imperia Online – Strategy MMO به عنوان یک پادشاه قلمرو خود را بسازید و آن را گسترش دهید، با شرکت در نبرد ها و پیروز شدن افتخار کسب کنید و همینطور از مردم خود در برابر عوامل بیگانه و دشمنان محافظت کنید. تمامی این ها وظایف یک پادشاه هستند که شما باید بتوانید آن ها را در بازی به طور کامل اجرا کنید.همانطور که اشاره شد در بازی Imperia Online – Strategy MMO شما در نقش یک فرمانروا هستید که باید بتوانید پادشاهی خود را از یک مکان کوچک به یک قلمرو بزرگ تبدیل کنید و همینطور امنیت و اقتدار برای مردم و کشور خود به ارمغان آورید. برای داشتن امنیت و اقتدار نیازمند دژ ها و نیرو های نظامی هستید که برای همیشه برای دفاع و حمله آماده باشند.

امپراطوری آنلاین

بازی امپراتوری آنلاین به صورت کاملا آنلاین است و نیازمند اتصال به نت می‌باشد. به این معنی که شما برای بازی کردن حتما باید به نت متصل باشید در غیر این صورت قادر به بازی کردن نخواهید بود.

بازی Imperia Online – Strategy MMO یک گیم آنلاین در سبک استراژیک با رده سنی +۷ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Imperia Online LTD.برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. این بازی در حال حاضر تنها عنوان ساخته شده توسط این شرکت می‌باشد. دانلود بازی Imperia Online – Strategy MMO در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱ میلیون نسخه و امتیاز بدست آورده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۶ از ۵٫۰ می‌باشد.

Imperia Online - Strategy MMO

 

امپراطوری آنلاین Imperia Online – Strategy MMO

در بازی امپراطوری آنلاین همتا های زیادی همانند شما در بازی وجود دارند که بر قلمرو خود حکم فرمایی می‌کنند. آن ها نیز درست مانند شما دارای اهداف و خواسته های بزرگی برای کشور خود هستند که می‌خواهند به هر طریقی به آن ها دست پیدا کنند. اما شرط پرتری در بازی سرعت عمل و هوش بازیکنان می‌باشد که شما باید بتوانید با استفاده سریع از زمان خود به امور کشور رسیدگی کنید تا مشکلی برای مردم کشور از هر نظر به وجود نیایید. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی  Game of Warriors و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Imperia Online - Strategy MMO :

  • پادشاهی خود را دلخواهانه انتخاب کنید
  • قابلیت ایجاد و فرماندهی یک ارتش بزرگ
  • قابلیت بازی کردن با هزاران بازیکن از سراسر جهان
  • قابلیت ایجاد اتحاد با دوستان و دیگران
  • قابلیت ارتقاء سربازان و تمامی تجهیزات

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Imperia Online - Strategy MMO :

  • اضافه شدن اهداف پیشنهادی برای راحتی شما
  • اضافه شدن پرداخت های درون برنامه ای
  • رفع اشکلات و بهینه شدن بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Imperia Online - Strategy MMO
بازی اندروید Imperia Online - Strategy MMO
بازی اندروید Imperia Online - Strategy MMO
بازی اندروید Imperia Online - Strategy MMO

دانلود باکس Download Box

نسخه v6.7.27 حجم 40 | 43 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده