IMDB

نرم افزار اندروید IMDB v7.8.3.107830200 آی ام دی بی

با نرم افزار IMDB شما می توانید به راحتی از اخبار دنیای بزرگ سینما با خبر شوید. این نرم افزار همان محتویات سایت معروف IMDB را دارا می باشد. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. سینما امروزه یک صنعت بزرگ به حساب می آید که جامعه مخاطبین زیادی برای خود جمع کرده است و طرفداران بی شماری جذب کرده است. همچنین این صنعت یکی از خبر ساز …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۲-۲۶ 887 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار IMDB شما می توانید به راحتی از اخبار دنیای بزرگ سینما با خبر شوید. این نرم افزار همان محتویات سایت معروف IMDB را دارا می باشد. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

سینما امروزه یک صنعت بزرگ به حساب می آید که جامعه مخاطبین زیادی برای خود جمع کرده است و طرفداران بی شماری جذب کرده است. همچنین این صنعت یکی از خبر ساز ترین صنعت ها می باشد و روزانه خبر های متفاوتی درباره ی آن انتشار پیدا می کند. علاوه بر این ها بسیاری از مردم نظرات متفاوتی راجع به آن ها دارند و شاید بتوان گفت به نوعی برای خود یک منتقد سینمایی به حساب می آیند.

فیلم های متفاوتی روی پرده ی سینما قرار می گیرند و نظرات متفاوتی راجع به آن ها وجود دارند، این فیلم ها با توجه به اینکه در چه سبکی هستند و یا چه داستانی دارند، می توانند طرفداران مختلفی جذب کنند. منتقدان زیادی در سطح سینما و فیلم در حال فعالیت هستند. بسیاری از علاقه مندان و دنبال کنندگان اخبار روز سینما، مشتاق هستند تا این نقد ها را بخوانند و نظر بزرگان سینما را راجع به فیلم های مختلف بدانند.

اگر از علاقه مندان به دنیای سینما باشید، به احتمال فراوان با سایت IMDB آشنا هستید. این سایت اخبار روز سینمای جهانی را منتشر می کند، همچنین این سایت نقد هایی در مورد فیلم های مختلف طول تاریخ چاپ می کند که طرفداران خاص خود را دارد. همچنین شما می توانید تمامی اطلاعات فیلم ها را مشاهده کنید و اگر جوایزی دریافت کرده اند، لیست جوایز نیز در این  سایت موجود می باشد.

 

IMDB

 

امکانات نرم افزار IMDB

نرم افزار IMDB دقیقا تمامی اطلاعات و امکانات سایت خود را دارا می باشد و شما می توانید به راحتی از تلفن هوشمند خود به آن ها دسترسی داشته باشید. IMDB یک سامانه جهانی می باشد که همه ی طرفداران سینما مراجعات زیادی به آن دارند. از این رو، این نرم افزار می تواند یک اپلیکیشن مرجع سینمایی جهانی باشد. این نکته را می توان از تعداد دانلود این برنامه فقط از گوگل پلی که عددی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون می باشد، پی برد. این میزان دانلود یک عدد استثنایی به حساب می آید.

نرم افزار  جامع جهانی مشابه IMDB وجود ندارد، اما خوشبختانه اپلیکیشن منظوم را می توان نرم افزار جامع سینمایی ایران دانست.

نرم افزار IMDB یک نرم افزار کاملا جامع و جهانی می باشد که کاربران زیادی دارد. هر کس که فیلم نگاه می کند، می تواند به نوعی مخاطب این نرم افزار حساب بیاید. شما می توانید نرم افزار IMDB را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی IMDB :

  • حاوی اطلاعات راجع به میلیون ها فیلم تاریخ سینمای جهان
  • حاوی دیالوگ های معروف فیلم ها
  • حاوی اخبار های روز سینمای جهان
  • مشاهده لیست فیلم‌های در دست ساخت و اکران شده
  • بزرگ‌ترین بانک اطلاعاتی فیلم‌ها با مشخصات کامل

تغییرات نسخه جدید IMDB :

  • امکان نقد و بررسی فیلم‌ها
  • بهبود و تغییر ظاهر صفحه اصلی
  • بهبود عملکرد

پیش نمایش

IMDB
IMDB
IMDB
IMDB

دانلود باکس Download Box

نسخه v7.8.3.107830200 حجم 10 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده