illi

دانلود illi v1.2.0 بازی ایلی اندروید+مود

illi امروز می خواهیم یک بازی اکشن متفاوت را در سایت برای شما قرار دهیم. اگر می خواهید به دنیای سرزمین های ناشناخته سفر کنید و از نیروی جاذبه کمک بگیرید ، باید ابتدا با illi (ایلی) آشنا شوید. ایلی موجود دوست داشتنی و سفید رنگی است که به گفته سازنده بازی موجودی  fluffy(کرکی) و ترکیبی از حلزون وبز است  که با پریدن از این سو به آن سو در …

۱۳۹۵-۰۳-۰۷ 869 بار بدون دیدگاه امین

illi امروز می خواهیم یک بازی اکشن متفاوت را در سایت برای شما قرار دهیم. اگر می خواهید به دنیای سرزمین های ناشناخته سفر کنید و از نیروی جاذبه کمک بگیرید ، باید ابتدا با illi (ایلی) آشنا شوید. ایلی موجود دوست داشتنی و سفید رنگی است که به گفته سازنده بازی موجودی  fluffy(کرکی) و ترکیبی از حلزون وبز است  که با پریدن از این سو به آن سو در دنیایی عجیب و غریب زندگی می کند.

illi

تمام چیزهای که در دنیای ایلی وجود دارند با چیزهایی که ما در جهانمان می شناسیم متفاوتند. در اصل ایلی سفری نامعلوم را در جهانی نامعلوم آغاز کرده است که از میان پورتال ها عبور می کند و سعی می کند تکه های باقیمانده از کریستال های نورانی را جمع آوری کند. او می تواند اساس و پایه های این دنیای عجیب را خم کند و با استفاده از نیروی جاذبه پرش های بلندی انجام دهد. جهان های متعدد و منحصر به فردی در بازی وجود دارند که هر کدام دارای وسایل مکانیکی مختلف و چالش ها و تله های مختلفی هستند که باید به سلامت از آن ها عبور کنید و هر چه جلوتر می روید جهان های جدیدی پیش روی شما باز می شود که از جهان قبلی بزرگ تر ،سخت تر و پیچیده تر می باشند.


ویژگی های کلیدی illi :

  • بازی چالش ذهنی با پازل های مختلف
  • سفر به جهانی زیبا و سورئالیستی
  • 60 مرحله با هجوم نیروی جاذبه
  • بیش از 170 ماموریت مختلف

تغییرات نسخه جدید illi :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

illi
illi
illi

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.2.0 حجم 40 و 40 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده