بازی اندروید Ice Age Adventures v2.0.7a ماجراهای عصریخبندان

بازی اندروید Ice Age Adventures نام بازی محبوب و جدید از کمپانی گیم لافت می باشد که الگو گرفته از انیمیشن پرطرفدار عصر یخبندان و در سبک ماجراجویی است. در این بازی می توانید از چندید سیستم مختلف بازی لذت ببرید. ازیک طرف شما در روستایی هستید که مجبورید دوباره با دوستان خود اتحاد کنید و از طرف دیگر نیاز به ساخت سازه های مختلف و جمع آوری منابع هستید. …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۰ 825 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Ice Age Adventures نام بازی محبوب و جدید از کمپانی گیم لافت می باشد که الگو گرفته از انیمیشن پرطرفدار عصر یخبندان و در سبک ماجراجویی است. در این بازی می توانید از چندید سیستم مختلف بازی لذت ببرید. ازیک طرف شما در روستایی هستید که مجبورید دوباره با دوستان خود اتحاد کنید و از طرف دیگر نیاز به ساخت سازه های مختلف و جمع آوری منابع هستید. ماجرای این بازی از این قرار است که تمام شخصیت های بازی از جمله Sid ، Mandy ، Diego و…. در این بازی وجود دارند و  کره ی خاکی سراسر یخبندان است.

موجودات و حیوانات عصر یخبندان دور هم جمع می شوند تا برای ادامه حیاط راهی پیدا کنند. در این هنگام سنجاب معروف عصر یخبندان با فشار زیاد به یخ ها، یخ ها شکسته می شود و در ادامه آن تمام یه های کره زمین شکسته میشود و حیوانات از هم دور می شوند. وظیفه اصلی شما در این بازی پیدا کردن و جفت کردن حیوانات است. علاوه بر مراحل اصلی بازی که در بازی عصر یخبندان در نظر گرفته شده است، مراحل کوچکتری هم وجود دارد که باعث تنوع در این بازی می شود. شما با انجام این مراحل امتیازی به جمع امتیازهای شما اضافه ی شود که در خرید و اضافه کردن آیتم های بازی به شما کمک می کند. شما می توانید رکورد های خود را در بازی عصر یخبندان با دوستان خود به اشتراک بگذارید و در بین دوستانتان به رقابت بپردازید.

 

Ice Age Adventures

 

بازی اندروید و ماجراجویی Ice Age Adventures

نسخه بازی اندروید Ice Age Adventures در سبک ماجراجویی ساعتی پیش در گوگل پلی استور منتشر شده است. این بازی با بیش از ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون بار دانلود ازگوگل پلی استور و امتیاز ۴٫۳ از ۵ از سوی کاربران اندرویدی دریافت کرده است. اگر به بازی های سبک ماجراجویی و انیمیشن عصر یخبندان علاقه دارید پیشنهاد ما به شما بازی عصر یخبندان است.

 

نکته : پس از گذاشتن فایل دیتا در جای خود، برای اجرای بازی باید به اینترنت متصل شوید تا فایل دیتا آپدیت شود (حجم ناچیز است).


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Ice Age Adventures ماجراهای عصریخبندان :

  • کاوش در 2 جزیره جذاب و جدید نجات حیوانات جدید
  • شخصیت های جدید و ماموریت های جالب
  • اشیاء باقیمانده آتشفشانی
  • آموزش ساکنان برای تبدیل شدن به صنعتگران ارزشمند
  • دیدن رتبه خود در بین بازیکنان نزدیک
  • گرافیک خیرره کننده و جذاب
  • دارای مینی بازی ها برای نجات حیوانات در حال انقراض

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Ice Age Adventures ماجراهای عصریخبندان :

  • رفع برخی باگ‌ها و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید Ice Age Adventures ماجراهای عصریخبندان
بازی اندروید Ice Age Adventures ماجراهای عصریخبندان
بازی اندروید Ice Age Adventures ماجراهای عصریخبندان

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.0.7a حجم 61 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده