I am Bread

بازی اندروید I am Bread v1.6.1 من یک تکه نان هستم

بازی اندروید I am Bread  در واقع شما را در نقش یک نان قرار می دهد. باور تان می شود؟ معمولا در دنیای بازی، شما نقش یک قهرمان را دارید که باید دنیا را نجات دهید. در این بازی شما یک تکه نان هستید. فقط کمی این حالت را تصور کنید. خیلی جالب به نظر می رسد، این طور نیست؟ شاید عجیب ترین چیزی باشد که از شما خواسته شده، …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۸-۱۱ 1761 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی اندروید I am Bread  در واقع شما را در نقش یک نان قرار می دهد. باور تان می شود؟ معمولا در دنیای بازی، شما نقش یک قهرمان را دارید که باید دنیا را نجات دهید. در این بازی شما یک تکه نان هستید.

فقط کمی این حالت را تصور کنید. خیلی جالب به نظر می رسد، این طور نیست؟ شاید عجیب ترین چیزی باشد که از شما خواسته شده، خودتان را یک تکه نان فرض کنید.

بازی I am Bread در واقع یک شبیه ساز می باشد که قرار است به شما نشان دهد که اگر نان برای خود عقل داشت، چه می شد. بازیکنان در این بازی باید پرتاب کردن ، افتادن و جنبیدن در طول مسیر را در هشت مرحله، به عنوان یک تکه نان طی کنند.

به عنوان محصول استودیوی Bossa، این بازی نیز به مانند بازی های قبلی این استودیو می تواند مخاطبان خاص خود را داشته باشد. بدون شکل نیز همین طور است، چه کسی از یک بازی با موضوع عجیب و غریب دوری می کند.

I am Bread

این بازی را می توان در گروه بازی های ماجراجویی قرار داد. معمولا در این نوع بازی ها صحنه ها باید بسیار جذاب و متفاوت باشند که در بازی I am Bread  نیز، این موضوع صدق می کند. همچنین این بازی بسیار با نمک به نظر می رسد و جای خود را در دل شما پیدا می کند. علاوه بر این ها، کنترل آسان و ماموریت های نه چندان دشوار محبوبیت این بازی را بیشتر می کند.

روند بازی I am Bread

اگر فکر کرده اید که هدایت یک تکه نان کار آسانی است، اشتباه می کنید. در این بازی شما باید تکه نان را از موانع موجود در صحنه ی هر مرحله عبور دهید. موانع شما در بازی می تواند اسباب بازی ها، لوازم بولینگ و یا لوازم خانه باشد. شما باید از محیط اطراف خود برای رسیدن به آخر مرحله استفاده کنید. حدس می زنید آخر مرحله چه باشد؟ آخر مرحله و در واقع هدف شما در این بازی تست (toast) شدن می باشد. جالب به نظر می رسد!

گیم پلی بازی I am Bread

هر مرحله ی این بازی به نوعی یک روز می باشد. شما باید در این بازی خود را دقیقا جای یک تکه نان بگذارید. فراموش نکنید، شما نانی معمولی نیستید، شما جاندار شده اید و می توانید حرکت کنید و به هدف خود برسید. صبر کنید، هدایت یک تکه نان، آنقدر هم ساده نیست. هر تکه نان چهار گوشه دارد، کنترل های شما این چهار گوشه می باشد. در واقع می توانید به روش های مختلف از چهار گوشه استفاده کنید.

شما می توانید با استفاده از کنترل های خود که به صورت خلاقانه ای طراحی شده اند، شتاب بگیرید، غلت بخورید، زیر و رو شوید و یا جا به جا شوید. تعداد موانع در این بازی کم نیست، بنابراین آماده باشید و مراقب موانعی که می توانند شما را از هدف خود دور نگه دارید، باشید. سطل های زباله و جارو برقی می تواند خطر بزرگی برای تکه نان شما باشد.

نحوه ی محاسبه ی جان در I am Bread

در همه ی بازی هایی که شما ماموریتی را به عهده دارید و باید به هدف خاصی برسید و البته موانعی در طول راه وجود دارد، شما مسلما میزان جان مشخصی خواهید داشت. بازی I am Bread  نیز دقیقا همینطور است. در این بازی نیز قرار نیست شما ضد ضربه باشید و یا نبازید. در این بازی نیز اتفاقاتی رخ می دهد که باعث می شود جان شما کم شود و یا حتی بازی را ببازید.

همانطور که انتظار می رفت، این قسمت نیز بسیار با مزه و مرتبط با موضوع اصلی بازی طراحی شده است. به جای میزان جان که در بین بسیاری از بازی ها معمول است، در این بازی نواری وجود دارد که میزان قابل خورده شدن را نشان می دهد. این نوار (Edibility) در طول بازی در بالای صفحه به چشم می خورد. اگر میزان این نوار به صفر برسد، شما بازی را باخته اید.

اگر در حرکات خود دقت نکنید و تکه نان شما روی زمین بیافتد، مقدار نوار Edibility یا همان جان شما به میزان زیادی کاهش پیدا می کند و به احتمال زیاد شما بازی را خواهید باخت. مواظب باشید، به چه اندازه قابلیت خورده شدن دارید!

طراحی صحنه ها در I am Bread

صحنه ها به زیبایی و در عین حال به سادگی طراحی شده اند. طراحی ها و نوع ساخت صحنه ها به قدری خوب هست که شما خود را غرق در بازی می بینید و خود را یک تکه نان می دانید. بازی چنان خوب ساخته شده است که به نوعی اعتیاد آور نیز محسوب شود.

بازی I am Bread در تاریخ ۲۶ اکتبر ۲۰۱۶ بروز رسانی شد اما سازندگان این بازی که همان استودیوی Bossa  می باشند، وعده ی یک بروز رسانی دیگر هم داده اند. بدون شک داستان این بازی یکی از منحصر به فرد ترین داستان های بازی در طول تاریخ می باشد که به خوبی طراحی و پیاده سازی شده است. شما می توانید این بازی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید I am Bread :

  • داستانی جذاب
  • گرافیکی با مزه
  • حرکاتی جالب

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید I am Bread :

  • برطرف شدن اشکالات جزئی
  • اضافه شدن برخی حرکات جدید
  • قسمت آموزش این بازی بهبود یافته

پیش نمایش

بازی اندروید I am Bread
بازی اندروید I am Bread
بازی اندروید I am Bread

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.6.1 حجم 20 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده