HYUNDAI VR

نرم افزار اندروید +HYUNDAI VR واقعیت مجازی خودروی هیوندای i20

با نرم افزار اندروید +HYUNDAI VR میتوانید با خودروی محبوب هیوندای i20 رانندگی کنید و از مناظر اطراف نهایت لذت را ببرید.   +HYUNDAI VR واقعیت مجازی خودروی هیوندای i20 اوج هیجان و لذت را با نصب نرم افزار اندروید +HYUNDAI VR تجربه نمایید. چند وقتی است که مفهوم واقعیت مجازی ارائه شده است. در واقعیت مجازی، کاربران google cardboard و سایر دستگاه های مشابه، می توانند به تفریح بروند، …

۱۳۹۶-۰۸-۲۷ 865 بار بدون دیدگاه seyedata

با نرم افزار اندروید +HYUNDAI VR میتوانید با خودروی محبوب هیوندای i20 رانندگی کنید و از مناظر اطراف نهایت لذت را ببرید.

HYUNDAI VR

 

+HYUNDAI VR واقعیت مجازی خودروی هیوندای i20

اوج هیجان و لذت را با نصب نرم افزار اندروید +HYUNDAI VR تجربه نمایید. چند وقتی است که مفهوم واقعیت مجازی ارائه شده است. در واقعیت مجازی، کاربران google cardboard و سایر دستگاه های مشابه، می توانند به تفریح بروند، رانندگی کنند، با دشمن خود رقابت کنند و یا حتی کارهایی که خیلی از افراد به آن فکر نمی کنند. در واقعیت مجازی هیوندای i20، شما میتوانید به راحتی با خودروی رویایی هیوندای i20 رانندگی کنید و با فضاهای داخلی و بیرونی این خودروی زیبا بیشتر آشنا شوید.

در این نرم افزار میتوانید با سایر کاربران به رقابت بپردازید و امتیازات خود را هرچه بیشتر بالا ببرید. هم چنین میتوانید این خودرو را در نمایشگاه ببینید! در استفاده از این نرم افزار باید به یک نکته مهم توجه داشته باشید که در موقع رانندگی زیاد راه نروید که به دیوار برخورد کنید و یا از پله بیفتید! پس در موقع رانندگی، نهایت دقت را داشته باشید.

البته این واقعیت مجازی برای افرادی خوب است که در رانندگی مهارت داشته باشند. اگر شما در رانندگی مهارت کافی و لازم را ندارید، میتوانید با نصب بازی مدرسه رانندگی، آموزش های لازم را ببینید و با مهارت کافی به رانندگی با این خودروی رویایی رانندگی کنید.

البته میتوانید بدون داشتن گذراندن دوره های مدرسه رانندگی، از این نرم افزار استفاده کرد ولی قطعاً لذت کامل را نخواهید برد. پس فرصت را از دست ندهید و هرچه سریعتر این دو بازی و شبیه ساز را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید و رانندگی خود را به رخ دیگران بکشید. فکر نمی کنم فرصتی بهتر از این برای شما پیش بیاید که هم رانندگی را به صورت حرفه ای یاد بگیرید و هم با خودروی محبوب و رویایی هیوندای i20 رانندگی کنید.

 


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید +HYUNDAI VR :

  • مسابقه در بین تونل ها
  • مسابقه در کشور بسیار زیبای فنلاند
  • طراحی دقیق خودروی هیوندای i20
  • گرافیک فوق العاده بالا

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید +HYUNDAI VR :

  • بهبود عملکرد و رفع مشکلات

پیش نمایش

نرم افزار اندروید +HYUNDAI VR
نرم افزار اندروید +HYUNDAI VR
نرم افزار اندروید +HYUNDAI VR

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.2.2 حجم 19 | 177 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده