Hustle Castle

بازی اندروید Hustle Castle v1.9.1 کاخ با شکوه و قدرتمند

بازی Hustle Castle یک بازی آنلاین و استراتژیک بسیار زیبا می باشد که توانسته امروزه توجه خیلی ها را به خود جلب کند. در این بازی شما هدایت کامل یک ملت را در دست خواهید داشت و باید به سوی پیشرفت حرکت کنید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. بازی های آنلاین و استراتژیک امروزه طرفداران بسیاری دارند و عده ای زیادی مشغول این بازی هستند و جزو …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۲-۱۸ 887 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Hustle Castle یک بازی آنلاین و استراتژیک بسیار زیبا می باشد که توانسته امروزه توجه خیلی ها را به خود جلب کند. در این بازی شما هدایت کامل یک ملت را در دست خواهید داشت و باید به سوی پیشرفت حرکت کنید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

بازی های آنلاین و استراتژیک امروزه طرفداران بسیاری دارند و عده ای زیادی مشغول این بازی هستند و جزو بازی های پر طرفدار دنیای اندروید نیز محسوب می شود. شاید پرچم دار این گونه بازی ها را بتوان بازی Clash of Clans دانست. بازی Hustle Castle نیز یکی از همین بازی ها می باشد که توانسته با گرافیک زیبا و گیم پلی جذاب خود سر و صدای زیادی به پا کند و طرفداران زیادی به دست بیاورد.

بازی Hustle Castle را استودیو بازی سازی My.com B.V. ساخته است. این استودیو جزو استودیو های پر کار دنیای اندروید به حساب می آید و در نرم افزار و بازی های اندرویدی موفق ظاهر شده است، هر چند که بیشتر شهرت و موفقیت خود را مدیون بازی های خود می باشد. این استودیو همچنین بازی اکشن و موفق Left to Survive را نیز ساخته است. مطابق انتظار ها بازی Hustle Castle نیز موفق ظاهر شده است به طوری که فقط در گوگل پلی بیشتر از ۱۰ میلیون بار نصب شده است و توانسته امتیاز ۴٫۷ از ۵ را از طرف کاربران به دست بیاورد که یک آمار بسیار عالی و خارق العاده به حساب می آید.

 

Hustle Castle

 

در Hustle Castle به طور کامل کشور و ملت خود را هدایت کنید

یکی از نقاط تمایز بازی Hustle Castle با دیگر بازی ها اختیارات شما می باشد. شما در این بازی تقریبا می توانید هر چیزی را کنترل کنید. در بازی Hustle Castle مردم و قسمت های مختلف کشور شما در اتاقک هایی قرار دارند. این محیط ما را یاد بازی بسیار موفق Fallout Shelter می اندازد. هر اتاق بخشی از کار های کشور شما را بر عده می گیرد. به عنوان مثال یک اتاقک مخصوص ساخت سلاح های جنگی و دیگری برای دوخت لباس برای مردم شما می باشد. به این نکته نیز توجه داشته باشید که برای پیشرفت کشور خود باید به فکر ارتقا اتاق ها و بخش های مختلف کشور خود باشید.

در این بازی شما حتی می توانید مشخص کنید هر نوزاد در آینده در کدام بخش کشور به کار برود و او را مطابق میل خود تربیت کنید. علاوه بر این شما می توانید برای ارتش خود لباس و یا سلاح های گوناگونی انتخاب کنید و آن ها را برای مبارزه با دشمنان آماده کنید. در این بازی شما هم باید از کشور خود دفاع کنید و هم به کشور های دیگر حمله کنید تا با سکه خزانه ی خود را پر کنید. نا گفته نماند در بعضی مواقع دشمنان شما می توانند اژدها و یا غول هایی باشد که کاملا به مرحله ی شما بستگی دارد.

بازی Hustle Castle یک بازی استراتژیک و آنلاین بسیار زیبا و البته موفق می باشد که در آن شما می توانید با اختیاراتی کامل به سوی موفقیت حرکت کنید. شما می توانید این بازی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Hustle Castle :

  • وجود مراحل و وظایف مختلف
  • گیم پلی بسیار جذاب
  • گرافیکی دیدنی
  • وجود دشمن های مختلف
  • وجود سلاح های متفاوت
  • اختیارات گوناگون شما به عنوان فرمانروا

تغییرات نسخه جدید Hustle Castle :

  • اضافه شدن لباس های تابستانی برای مردم شما
  • اضافه شدن سلاح های جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

Hustle Castle
Hustle Castle
Hustle Castle
Hustle Castle
Hustle Castle

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.9.1 حجم 72 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده