Hungry Dragon

بازی اندروید Hungry Dragon v1.18 اژدهای گرسنه

در بازی Hungry Dragon به عنوان یک اژدها زندگی در قرون های قدیم را تجربه کنید و ببینید در زمانی که موجوداتی مثل اژدها وحود داشتند انسان ها و دیگر موجودات چگونه زندگی می‌کردند. وظیفه اصلی شما به عنوان یک هیولا سیر کردن شکم خود می‌باشد که برای اینکار باید برای بدست آوردن غذا با قبیله ها به مبارزه بپردازید و بعد از شکست مبارزان آن ها غذا هارا میل کنید.همانطور …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۰-۰۲ 1983 بار دیدگاه‌ها برای بازی اندروید Hungry Dragon v1.18 اژدهای گرسنه بسته هستند majidpashaie

در بازی Hungry Dragon به عنوان یک اژدها زندگی در قرون های قدیم را تجربه کنید و ببینید در زمانی که موجوداتی مثل اژدها وحود داشتند انسان ها و دیگر موجودات چگونه زندگی می‌کردند. وظیفه اصلی شما به عنوان یک هیولا سیر کردن شکم خود می‌باشد که برای اینکار باید برای بدست آوردن غذا با قبیله ها به مبارزه بپردازید و بعد از شکست مبارزان آن ها غذا هارا میل کنید.همانطور که اشاره شد در بازی Hungry Dragon در نقش یک اژدها ظاهر می‌شوید تا زندگی یک هیولای بزرگ را که همه از آن میترسند و نفسی آتشین دارد تجربه کنید. قبیله هایی که شما باید به آن ها برای بدست آوردن غذا حمله کنید متعلق به انسان ها، گالوم ها و موجودات دیگر می‌باشد که همگی مجهز به سلاح های کشتار اژدها می‌باشند.

بازی Hungry Dragon کاملا آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما قادر به بازی کردن بدون محدودیت از هر نظر هستید.

بازی Hungry Dragon یک گیم در سبک آرکید و تفننی با رده سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Ubisoft Entertainment برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر عنواین ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به Ghost Recon® Wildlands HQ و Watch Dogs Companion : ctOS اشاره کرد. دانلود بازی Hungry Dragon در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۴ از ۵٫۰ می‌باشد.

 

Hungry Dragon

بازی آرکید Hungry Dragon

در بازی اژدهای گرسنه برای آنکه در حملات به قبیله ها آسیب زیادی به شما نرسد بهتر است که زره برای خود تهیه کنید. برای دست آوردن زره نیازمند امتیازت و بعضی تجهیزات هستید که همه این عنواین با دزدی از قبایل به طور کامل بدست می‌آید. در بازی ۱۰ اژدها وجود دارد که شما ابتدا کنترل تعداد محدودی از آن هارا خواهید داشت بعد از مدتی که امتیازات بالا کسب کردید قادر به انتخاب یکی از اژدهای جدید خواهید بود.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به ۳ بعدی بودن آن اشاره کرد که بازی را بسیار زیبا و مهیج کرده است. اگر به سبک بازی های آرکید، تفننی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Burrito Bison: Launcha Libre و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی Hungry Dragon :

  • کاملا آفلاین
  • وجود 10 اژدها با قدرت های متفاوت
  • وجود قبایل مختلف با موجودات متنوع
  • قابلیت ساخت زره برای اژدها
  • قابلیت ارتقاء سطح ها

تغییرات نسخه جدید Hungry Dragon :

  • افزوده شدن رویداد های زنده و رفع مشکلات
  • اضافه شدن یک اژدهای جدید
  • اضافه شدن ماموریت ها
  • بهبود منو انتخاب اژدها
  • تغییرات در قبایل

پیش نمایش

Hungry Dragon
Hungry Dragon
Hungry Dragon
Hungry Dragon
Hungry Dragon

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.18 حجم 40 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه‌ها برای بازی اندروید Hungry Dragon v1.18 اژدهای گرسنه بسته هستند دیدگاه تایید شده