P9

کالبد شکافی هواوی P9 توسط کارشناسان iFixit

کارشناسان iFixit به تازگی دست به کار شده و تلفن هوشمند P9 هوآوی را کالبدشکافی کرده و نمره ۷ از ۱۰ به آن دادند. چنین نمره ای را در گذشته آیفون۶اس از سوی کارشناسان iFixit دریافت کرد. البته گلکسی اس۷ و اس۷ اج سامسونگ نمره ۳ از ۱۰ را دریافت نمود که نشان می دهد این تلفن های هوشمند به سختی تعمیر می شوند. هوآوی P9 را باید جز تلفن های هوشمندی …

۱۳۹۵-۰۲-۱۸ 994 بار بدون دیدگاه m.jahandar

کارشناسان iFixit به تازگی دست به کار شده و تلفن هوشمند P9 هوآوی را کالبدشکافی کرده و نمره ۷ از ۱۰ به آن دادند. چنین نمره ای را در گذشته آیفون۶اس از سوی کارشناسان iFixit دریافت کرد. البته گلکسی اس۷ و اس۷ اج سامسونگ نمره ۳ از ۱۰ را دریافت نمود که نشان می دهد این تلفن های هوشمند به سختی تعمیر می شوند.

هوآوی P9 را باید جز تلفن های هوشمندی قرار داد که تعمیر آسانی دارند

gsmarena_001

به گفته کارشناسان iFixit، هوآوی از قطعات مدولاری بهره گرفته و به صورت متفکرانه در آن کابل کشی نمود. همچنین از حداقل چسب در این اسمارت فون به کار گرفته شد و این امر در جداسازی آسان قطعات آن کمک شایانی می کند. این کارشناسان می افزایند که دستیابی به باتری P9 آسان است و دشواری مشاهده نمی شود. در بخش صفحه نمایش بایستی کاملا P9 را کالبدشکافی کرد تا بتوان این بخش را باز کرد. متاسفانه هوآوی در P9 از پیچ خاصی استفاده کرده که برای بازسازی دستگا باید از پیچ گوشتی خاصی بهره گرفت. جالب توجه اینجاست که بازسازی دوربین دوگانه امری دشوار نبوده و در مدت زمان کمتری نسبت به آیفون۶اس انجام می گیرد. برای مشاهده کالبدشکافی کامل کارشناسان iFixit به این لینک مراجعه کنید.

منبع: gsmarena.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده