HUAWEI

HUAWEI و شیائومی در تلاش برای ساخت نمایشگر های خمیده هستند

بنابر گزارشات منتشر شده اخیر HUAWEI و شیائومی دو شرکت بزرگ چینی که هم اکنون به نوعی نبض این بازار بزرگ را در دست گرفته اند تلاش دارند تا در پی موفقیت های نمایشگر های خمیده شرکت های سامسونگ و ال جی، خود را به جمع تولید کنندگان صفحه نمایشه های خمیده اضافه کنند با یزد اپلیکیشن همراه باشید. شروع این گزارشات را می توان از شایعه ای مبتنی بر اینکه HUAWEI …

۱۳۹۵-۰۲-۱۶ 632 بار بدون دیدگاه عماد

بنابر گزارشات منتشر شده اخیر HUAWEI و شیائومی دو شرکت بزرگ چینی که هم اکنون به نوعی نبض این بازار بزرگ را در دست گرفته اند تلاش دارند تا در پی موفقیت های نمایشگر های خمیده شرکت های سامسونگ و ال جی، خود را به جمع تولید کنندگان صفحه نمایشه های خمیده اضافه کنند با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

HUAWEI

شروع این گزارشات را می توان از شایعه ای مبتنی بر اینکه HUAWEI تمایل دارد در سال میلادی جاری یک گوشی با صفحه نمایشگر خمیده را روانه بازار کند آغاز شده و گویا  رقیب بزرگ خود شیائومی هم قصد عقب ماندن از قافله را نداشته و بسیارای حدس می زنند که این دو شرکت چینی قصد دارند در سال میلادی جاری برخی از گوشی های هوشمند خود را با این قابلیت عرضه کنند. پس از اینکه گوشی های گلکسی اس ۷ و جی فلکس توانستند نظر مشتریان و کارشناسان فناوری را با خم صفحه نمایش های خود جلب کنند پیش بینی می شود در آینده نزدیک گوشی های شرکت های دیگر را نیز با این قابلیت مشاهده کنیم.

اما حدس و گمان ها زمانی به واقعیت پیوت که با خبر شدیم هوآوری قصد دارد یک گوشی هوشمند را تحت عنوان Mate Edge با چهار گیگابایت رم و چیپست Kirin 950 روانه بازار کند. در کنار هوآوی نیز، شیائومی بیکار ننشسته و خبر ها حاکی از آن که این شرکت قصد دارد گوشی جدید خود را به همراه قابلیت صفحه نمایش خم با عنوان Mi Note Edge  یا Mi Edge معرفی کند در صورتی که هواوی و شیائومی موفق به ساخت این محصول شوند پیش بینی می شود در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ میلادی شاهد روانه شدن این دو محصول به بازار باشیم.

آیا  دو شرکت چینی HUAWEI و شیائومی می توانند در کنار حفظ استاندارد ها گوشی های هوشمند خود را با این تکنولوژی مزین کنند هر چه که باشد باید تا شهریور این سال  منتظر بمانیم.

منبع: SAMMOBILE

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده