سامسونگ

پرچمداران سامسونگ در سه ماهه چهارم ۲۰۱۶ به اندروید N بروزرسانی می شوند

هنگامی که نسخه جدیدی از سیستم عامل اندروید منتشر می شود، شرکت های تولیدکننده تلفن هوشمند به آرامی بروزرسانی را برای محصولات خود منتشر می کنند. اما سامسونگ در دسته شرکت هایی قرار می گیرد که در زمانی مناسب به انتشار بروزرسانی می پردازد. به گزارش SamMobile سامسونگ در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۶ سیستم عامل اندروید N را برای پرچمداران خود منتشر خواهد کرد. در حال حاضر سیستم عامل اندروید N …

۱۳۹۵-۰۲-۳۰ 618 بار بدون دیدگاه m.jahandar

هنگامی که نسخه جدیدی از سیستم عامل اندروید منتشر می شود، شرکت های تولیدکننده تلفن هوشمند به آرامی بروزرسانی را برای محصولات خود منتشر می کنند. اما سامسونگ در دسته شرکت هایی قرار می گیرد که در زمانی مناسب به انتشار بروزرسانی می پردازد.

به گزارش SamMobile سامسونگ در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۶ سیستم عامل اندروید N را برای پرچمداران خود منتشر خواهد کرد. در حال حاضر سیستم عامل اندروید N نسخه پیش نمایش توسعه دهنده ای داشته که به تازگی منتشر شده است. بنابراین تا انتشار نسخه اصلی سیستم عامل اندروید N فاصله بسیاریست و به گفته گوگل تا اواخر تابستان ۲۰۱۶ در دسترس قرار می گیرد.

سامسونگ

با این حال اگر سامسونگ در سه ماهه چهارم امسال سیستم عامل اندروید N را برای پرچمداران منتشر نماید، قطعا در زمان مناسبی آن را منتشر کرده است. با این شرکت ها تلاش می کنند سریعتر از دیگری بروزرسانی های سیستم عامل اندروید را برای محصولات خود منتشر کنند.

البته در این بین برخی از کمپانی ها کندتر بوده و ممکن است تا سال ۲۰۱۷ انتشار بروزرسانی را برای محصولات خود به تعویق بیاندازند. با این حال خبر مورد اشاره شایعه ای بیش نیست و مشخص نشده که سامسونگ چه زمانی بروزرسانی را منتشر می کند.

شرکت اچ تی سی در روز گذشته خبر از انتشار آن برای HTC 10، One M9 و One A9 را داده است.

منبع: Ubergizmo.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده