Night Clock در گلکسی اج

نحوه فعال کردن Night Clock در گلکسی اج های سامسونگ

از مهترین تفاوت گوشی های سری Edge سامسونگ با دیگر اسمارت فون ها لبه های خمیده آن است. در ابتدا این ویژگی عجیب به نظیر می رسید اما به لطف استقبال بی نظیری که از این گوشی های هوشمند شد کمپانی سامسونگ در سال ۲۰۱۶ توانست سومین گوشی از سری های Edge خود را روانه بازار کند. اگر بخواهیم لبه های گوشی ها را مورد بحث قرار دهیم بی شک …

۱۳۹۵-۰۶-۰۳ 2059 بار بدون دیدگاه جهانبخش

از مهترین تفاوت گوشی های سری Edge سامسونگ با دیگر اسمارت فون ها لبه های خمیده آن است. در ابتدا این ویژگی عجیب به نظیر می رسید اما به لطف استقبال بی نظیری که از این گوشی های هوشمند شد کمپانی سامسونگ در سال ۲۰۱۶ توانست سومین گوشی از سری های Edge خود را روانه بازار کند.

اگر بخواهیم لبه های گوشی ها را مورد بحث قرار دهیم بی شک سری اج را به یکی از خاص ترین گوشی های موبایل تبدیل کرده است. اما یکی از ویژگی های زیبا و خاصی که در صفحه نمایش گوشی های سری اج سامسونگ قرار دارد؛ قابلیت “Night Clock” می باشد.

در واقع با استفاده از Night Clock در گلکسی اج یا همان ساعت شب می توانید تنظیم کنید که در زمان مشخصی روی لبه کنار این گوشی ساعت، تاریخ و دیگر اعلانات قابل نمایش باشند.

سادگی Night Clock در گلکسی اج جذابیت آن را دوچندان کرده و در آن می توان زیبایی بدون زرق و برق را دید.

در این آموزش از گوشی های سامسونگ Galaxy S7 Edge و Galaxy S6 Edge استفاده شده و ممکن است اسکرین شات ها screenshots اندکی با تنظیمات گوشی شما تفاوت داشته باشد.

  • مانند اغلب تنظیمات دیگر در وهله اول نیاز به رفتن به منوی تنظیمات است. انگشت خود را به سمت پایین بکشید سپس روی علامت تنظیمات (چرخ دنده) کلیک کنید.
Galaxy s7 Edge Notification

Galaxy s7 Edge Notification

  • پس از باز شدن منوی تنظیمات Setting به قسمت صفحه نمایش Display بروید. در برخی دستگاه ها ممکن است منوی Edge screen در منوی تنظیمات در دسترس باشد.
  • به سمت پایین منو بیایید و گزینه Night Clock را انتخاب کنید و اگر منوی شما مانند منوی Galaxy s6 Edge (عکس بالا سمت راست) بود مانند عکس زیر گزینه ها را فعال کنید.

در گزینه Edge Panel می توانید تنظیمات نمایش در قسمت لبه ها را انجام دهید به عنوان مثال: یک منوی کوچک از نرم افزارهای پر کاربرد برای دسترسی سریع به آنها بسازید و یا لبه ای که میخواهید اعلانات را نمایش دهد را مشخص کنید.

  • در این قسمت شما می توانید Night Clock را روشن کنید و بازه زمانی روشن ماندن آن را نیز مشخص کنید.
Galaxy s7 Edge Setting

Galaxy s7 Edge Setting

نکاتی در مورد Night Clock :

  • این ویژگی میزان مصرف باتری بسیار کمی دارد اما هنگامی که سطح باتری شما زیر ۱۵% می باشد بصورت خودکار غیر فعال می شود.
  • بیشترین بازه زمانی فعال نگه داشتن Night Clock در هر روز ۱۲ ساعت می باشد

با انجام این مراحل می توانید قابلیت Night Clock در گلکسی اج را به سادگی فعال کنید و در صورت وجود هرگونه سوال، ابهام و یا مشکل با در قسمت نظرات همراه باشید.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده