مشکل اسکرین شات در تلگرام

رفع خطای drm protected image telegram و مشکل اسکرین شات در تلگرام

هنگام اسکریت شات گرفتن ممکن است شما به مشکل اسکرین شات در تلگرام با خطا‌های unable to capture screenshot prevented by security policy یا could not save screenshot content protected by DRM و یا drm protected image telegram برخورد کنید که همه اینها مربوط به قسمت حریم خصوصی و امنیت تلگرام شما می‌شود، برای حل این مشکل که کاربران زیادی با آن مواجه‌اند می‌توانید از آموزش زیر که به صورت تصویری است استفاده …

۱۳۹۷-۰۱-۲۲ 3062 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

هنگام اسکریت شات گرفتن ممکن است شما به مشکل اسکرین شات در تلگرام با خطا‌های unable to capture screenshot prevented by security policy یا could not save screenshot content protected by DRM و یا drm protected image telegram برخورد کنید که همه اینها مربوط به قسمت حریم خصوصی و امنیت تلگرام شما می‌شود، برای حل این مشکل که کاربران زیادی با آن مواجه‌اند می‌توانید از آموزش زیر که به صورت تصویری است استفاده کنید.

شاید شما به این مشکل برخورده باشید که هنگام فعال کردن قفل پین یا الگوی تلگرام، نتوانید از صفحه اسکرین شات بگیرید، این امر توسط خود تلگرام به دلیل بالا رفتن امنیت شما صورت میگیرد تا از اطلاعات شخصی شما محافظت شود. در این پست آموزشی نیز قصد داریم نحوه حل مشکل اسکرین شات در تلگرام را برای شما به صورت تصویری آموزش دهیم، همراه ما باشید.

همچنین شما میتوانید آموزش ساخت شماره مجازی با یکی از برترین نرم افزار‌های ساخت شما مجازی را در این پست با عنوان “آموزش قرار دادن عنوان برای فیلم ها در تلگرام” مشاهده نمایید.

 

رفع مشکل اسکرین شات در تلگرام

کار تمام است و حالا شما میتوانید بدون هیچ مشکلی از صفحه تلگرام در حال اجرای خود اسکرین شات بگیرید و بدون معطلی کار‌های روزمره خود را انجام دهید.

چنانچه به مشکلی برخوردید از طریق همین پست نظر خود را به ما ابلاغ کنید تا در اسرع وقت به مشکل شما پاسخ داده شود. اگر شما واقعا نیازمند اسکرین شات گرفتن از صفحه تلگرام خود بودید باید برای این کار گزینه قفل با گذرواژه خود را غیر فعال کنید تا بتوانید از این راه نیز از صفحه تلگرام خود به راحتی تمام اسکرین شات بگیرید.

همچنین اگر از نرم افزار‌های ایرانی به عنوان مسنجر تلگرام خود استفاده می‌کنید ممکن است به مشکلاتی برخورد کنید که میتوانید مشکل خود را در بخش نظرات مطرح کنید.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده