فعال سازی رجیستری

آموزش فعال سازی رجیستری

در این بخش قصد داریم آموزش فعال سازی رجیستری گوشی‌هایی که تا کنون در سامانه همتا ثبت شده‌اند را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد طرح رجیستری میتوانید به پست طرح رجیستری چیست مراجعه کنید. برای اینکه بتوانید از اصلی بودن یا اصالت کامل گوشی خود اصلاع کسب کنید مراحل زیر را دنبال کنید. آموزش فعال سازی رجیستری شما میتوانید با شماره گیری #۰۶#* کد IMEI …

۱۳۹۷-۰۲-۱۲ 1305 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

در این بخش قصد داریم آموزش فعال سازی رجیستری گوشی‌هایی که تا کنون در سامانه همتا ثبت شده‌اند را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد طرح رجیستری میتوانید به پست طرح رجیستری چیست مراجعه کنید. برای اینکه بتوانید از اصلی بودن یا اصالت کامل گوشی خود اصلاع کسب کنید مراحل زیر را دنبال کنید.

نحوه فعال سازی یا رجیستری گوشی

آموزش فعال سازی رجیستری

شما میتوانید با شماره گیری #۰۶#* کد IMEI گوشی خود را دریافت کنید. این کد را با سه کد درج شده بر روی کارتن گوشی خود مطابقت دهید در صورت یکسان بودن کد‌ها مراحل زیر را دنبال کنید.

طبق گفته جناب آقای دهقان نیا :

مردم می‌توانند برای دریافت شناسه‌ی IMEI از طریق وارد کردن کد دستوری #۰۶#* اقدام کنند. پس از دریافت IMEI  آن‌را با برچسب جعبه‌ی گوشی و کد باتری مطابقت دهند و درصورتی‌که این ۳ کد یکسان بود آن‌ را از شبکه‌ی اپراتورها استعلام کرده و صلاحیت آن‌ را از این جهت که گوشی قاچاق است یا خیر، از طریق سیم کارت دریافت کنند.

  1. ابتدا با شماره گیری #۷۷۷۷* وارد سامانه همتا شوید.
  2. سپس با ارسال عدد ۲، گزینه «فعالسازی» را انتخاب کنید.
  3. در این مرحله باید کد ۱۵ یا ۱۶ رقمی IMEI گوشی خود را وارد کنید (دریافت کد IMEI با #۰۶#*)
  4. در مرحله بعد باید سیم کارتی را که قصد فعال سازی با آن دستگاه دارید را وارد کنید.
  5. در این مرحله باید کد فعالسازی را وارد کنید. کد فعالسازی یک عدد ۶ رقمی می‌باشد که با صفر شروع نمیشود. این کد را باید در هنگام خرید تلفن همراه، از فروشنده دریافت کنید.
  6. در این مرحله پیغامی برای شما نمایش داده می شود که در آن شناسه IMEI و شماره سیمکارت وارد شده نمایش داده شده است در صورت تایید عدد ۱ را وارد کنید.
  7. در پایان پیغامی برای شما نمایش داده می‌شود که بیانگر فعالسازی موفق تلفن همراه با شناسه IMEI  و شماره سیمکارت وارد شده است. این پیغام به صورت پیامک نیز برای شما ارسال خواهد شد.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده