wallpaper

آموزش تغییر خودکار wallpaper اندروید به دو روش آسان

از نکسوس ۵ گرفته تا گلکسی اس۷ اج تعویض تصاویر والپیپر یکی از ساده ترین کارها می باشد اما گاهی اوقات تغییر تصاویر و انتخاب آنها اندکی خسته کننده و تکراری می شود. یکی از روش های تنظیم تصاویر زمینه برنامه ریزی و تنظیم تلفن هوشمند خود بر روی بازه زمانی مشخص است به این معنی که نیاز به تنظیم دستی و تغییر تصاویر ندارید بلکه دستگاه اندرویدی شما بصورت …

۱۳۹۵-۰۲-۱۵ 1199 بار بدون دیدگاه جهانبخش

از نکسوس ۵ گرفته تا گلکسی اس۷ اج تعویض تصاویر والپیپر یکی از ساده ترین کارها می باشد اما گاهی اوقات تغییر تصاویر و انتخاب آنها اندکی خسته کننده و تکراری می شود.

muzei wallpaper app

muzei wallpaper app

یکی از روش های تنظیم تصاویر زمینه برنامه ریزی و تنظیم تلفن هوشمند خود بر روی بازه زمانی مشخص است به این معنی که نیاز به تنظیم دستی و تغییر تصاویر ندارید بلکه دستگاه اندرویدی شما بصورت خودکار این کار را انجام می دهد. در ادامه دو روش برای تعویض خودکار والپیپر اندروید را در یزد اپلیکیشن به شما معرفی میکنیم.

راه اول

استفاده از نرم افزار Wallpaper Changer

wallpaper changer

wallpaper changer

نصب یک اپلیکیشن ساده ترین راه برای تعویض خودکار والپیپر می باشد. Wallpaper Changer نام یک نرم افزار معروف و پرطرفدار برای تغییر اتوماتیک تصاویر زمینه است.  با استفاده از Wallpaper Changer شما میتوانید مجموعه ای از تصاویر را از میان تصاویر موجود انتخاب کرده، میزان رنگ و کنتراست تصاویر را تغییر دهید و زمان تغییر تصاویر را با قابلیت تایمری که دارد تعیین کنید تا تصاویر به صورتی  هوشمند متناسب با سلیقه شما تغییر کند و دیگر نیازی به تغییر و انتخاب شما نخواهد بود؛درست مانند قابلیتی که در سیستم عامل ویندوز وجود دارد.

دانلود wallpaper Changer با لینک مستقیم

راه دوم

استفاده از نرم افزار IFTTT

automatic wallpaper change instagram ifttt

automatic wallpaper change instagram ifttt

اما راه دومی که برای تعویض خودکار تصویر زمینه اندروید وجود دارد استفاده از اپلیکیشن If This Then That (IFTTT) می باشد. IFTTT سرویسی است که از طریق آن می‌توان بسیاری از کارها را طوری تنظیم نمود که به طور خودکار انجام شوند و تعویض تصویر زمینه یکی از کوچکترین قابلیت های این اپ می باشد.

شعار این وب سایت Put the internet to work for you است یعنی با استفاده از نرم افزار IFTTT اینترنت را برای خود به کار گیرید تا کارهای شما بصورت خودکار انجام شوند. IFTTT به شما این امکان را می‌دهد با یک عبارت ارتباطی قوی و کاربردی میان برنامه‌ها و دستگاه اندرویدی خود ایجاد کنید! آیا شما راه دیگری باری این کار سراغ دارید؟ در قسمت نظرات با ما همراه باشید.

دانلود IFTTT با لینک مستقیم

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده