آموزش بکاپ گرفتن از تلگرام و پیام‌های شخصی

آموزش بکاپ گرفتن از تلگرام و پیام‌های شخصی –> این اواخر خبر‌های زیادی از فیلتر شدن و بسته شدن تلگرام به گوش می‌رسد که برخی از آنها واقعی و برخی دیگر شایعاتی است که افراد مختلف در این مورد ایجاد می‌کنند. اما این پیام رسان محبوب طی دستور قضایی در تاریخ ۹۷/۰۲/۱۰ مسدود و فیلتر شد. برخی افراد هستند که پیام‌های بسیار زیادی را در این پیام رسان با سایر …

۱۳۹۷-۰۲-۱۲ 1326 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

آموزش بکاپ گرفتن از تلگرام و پیام‌های شخصی –> این اواخر خبر‌های زیادی از فیلتر شدن و بسته شدن تلگرام به گوش می‌رسد که برخی از آنها واقعی و برخی دیگر شایعاتی است که افراد مختلف در این مورد ایجاد می‌کنند. اما این پیام رسان محبوب طی دستور قضایی در تاریخ ۹۷/۰۲/۱۰ مسدود و فیلتر شد.

برخی افراد هستند که پیام‌های بسیار زیادی را در این پیام رسان با سایر افراد به اشتراک گذاشته‌اند و یا پیام‌های مهمی را در آن ذخیره نموده‌اند که برای این پیام‌ها اهمیت بالایی دارد و اگر زمانی تلگرام بسته شود، دیگر این پیام‌ها در دسترس نخواهند بود. در این پست آموزشی قصد داریم یکی از راه‌ها مختلف بکاپ گرفتن از تلگرام را که خیلی راحت، سریع و ساده می‌باشد را خدمت شما معرفی کنیم و این روش توسط خود تلگرام به افراد توصیه شده است، البته نمی‌شود از چت‌های مخفی نسخه پشتیبان تهیه کرد زیرا این عملکرد از پروتکل مشخصی استفاده می‌کند که این اجازه را به افراد نمی‌دهد تا از چت‌های خصوصی نسخه پشتیبان یا بکاپ تهیه کنند.

برای بکاپ گرفتن و استفاده از این آموزش شما تنها به یک سیستم عامل تحت پوشش ویندوز یا اندروید با مرورگر کروم نیاز دارید. این عمل تنها با چند کلیک ساده و راحت امکان پذیر است که کاربر می‌تواند خیلی راحت به پیام‌های قدیمی خود دسترسی داشته باشد.

 

نحوه بکاپ گرفتن از تلگرام

 

کار تمام است و شما بکاپ گرفتن از تلگرام و پیام‌های مورد نظر خود ایجاد کرده‌اید و میتوانید در هر زمان که به آنها نیاز داشتید، از آنها استفاده نمایید. به غیر از این راه راه‌های دیگری نیز وجود دارد که به این سادگی و کاربردی نیست، چرا که این روش توسط خود تلگرام تایید شده است. اگر با مشکلی در رابطه با این پست برای شما پیش آمد لطفا نظر خود را در همین پست اعلام فرمایید.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده