Hot Wheels Race Off

بازی اندروید Hot Wheels Race Off v1.1.11277 چرخ های سوزان: مسابقه

همه ی ما به نوعی عاشق ماشین بازی هستیم. امروز می خواهیم یک بازی متفاوت و جذاب مربوط به ماشین را به نام Hot Wheels Race Off معرفی کنیم. با این بازی می توانید جذابیت کنترل ماشین های عجیب و غریب را تجربه کنید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. ماشین های مختلفی در دنیا وجود دارد. رانندگی هر کدام نیازمند مهارت خاص خود می باشد و چالش …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۲-۱۶ 1513 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

همه ی ما به نوعی عاشق ماشین بازی هستیم. امروز می خواهیم یک بازی متفاوت و جذاب مربوط به ماشین را به نام Hot Wheels Race Off معرفی کنیم. با این بازی می توانید جذابیت کنترل ماشین های عجیب و غریب را تجربه کنید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

ماشین های مختلفی در دنیا وجود دارد. رانندگی هر کدام نیازمند مهارت خاص خود می باشد و چالش های مرتبط با خود را دارد. رانندگی در مکان های مختلف نیز دقیقا همینطور می باشد. رانندگی در بعضی از جا ها واقعاً مهارت خاص خود را می طلبد. همینطور رانندگی درآن مکان ها به راستی جذاب می باشد.

سبک رانندگی در این بازی را می توان شبیه بازی Hill Climb Racing 2 دانست. با این تفاوت که شما در بازی Hot Wheels Race Off نباید از کوه و تپه بالا بروید. شما باید در این بازی از مسیر هایی پر از پیچ و خیم و بالا و پایین عبور کنید. مسیر هایی از پیش ساخته شده که مخصوص بازی و کارهای اکشن و بدل کاری می باشند. مسیر هایی که شاید در نگاه اول عبور از آن ها را غیر ممکن بدانید. مسیر ها ممکن است شامل حلقه ای دایره ای شکل و یا پل های معلق باشد که مسلما نفس شما را در سینه حبس می کند.

قسمت اصلی این بازی را ماشین های فانتزی و کوچک تشکیل می دهند. مسلما در دوران کودکی خود از این ماشین ها داشته اید و با آن ها بازی کرده اید . شاید حتی با آن ها از دیوار نیز بالا رفته باشید. حتما بازی با این ماشین ها در دنیای بازی اندروید برای شما بسیار جالب، جذاب و البته خاطره انگیز خواهد بود. به نوعی می توان این بازی را یک بازی نوستالژی نیز دانست.

بازی Hot Wheels Race Off را استودیوی بازی سازی Hutch games ساخته است. این استودیو را می توان یک سازنده ی بازی های ماشین تمام عیار دانست چون تمامی بازی های این استودیو مربوط به ماشین سواری می شوند و همه ی آن ها جذابیت خاص خود را دارند. بیشتر بازی های این استودیو نیز ماشین هایی فانتزی دارند دقیقا مانند جدید ترین بازی این استودیو (Hot Wheels Race Off) که در این بازی هم ماشین هایی فانتزی و زیبا با چشم می خورد.

 

Hot Wheels Race Off

سبک بازی Hot Wheels Race Off

همانطور که گفته شد، محور اصلی این بازی را ماشین ها تشکیل می دهند و کار شما در این بازی راندن ماشین های فانتزی و بسیار دوست داشتنی می باشد که البته قدرت بسیار بالایی هم دارند. نا گفته نماند که این بازی یک بازی معمولی ماشین سواری نیست. شما در این بازی صحنه های اکشن زیادی خواهید دید که از هیجان زیادی نیز برخوردارند. در این بازی شما باید ماشین قدرتمند خود را از مسیر های دشواری عبور دهید.

شما طول این مسیر ها باید پرش ها و چرخش های زیادی انجام دهید که بسیار مهیج خواهد بود. پرش هایی که سالم فرود آمدن در آن ها کار سختی است و باید به خوبی کار خود را انجام دهید. به نوعی می توان گفت شما باید حرکات خطرناک بدلکاری را با ماشین  در این بازی اجرا کنید. در حین این مسیر ممکن است، ماشین شما نابود شود و شما دیگر نتوانید به راه خود ادامه دهید. پس می توان این بازی را جزو بازی های اکشن و مهیج نیز دانست.

 گیم پلی بازی Hot Wheels Race Off

گیم پلی این بازی برای شما بسیار آشنا خواهد بود. همانند بسیاری دیگر از بازی های ماشین سواری در یک طرف صفحه پدال گاز و در طرف دیگر پدال ترمز دیده می شود. شما باید با این کنترل ها ماشین خود را هدایت کنید. فراموش نکنید با این پدال ها شما می توانید تعادل ماشین خود را نیز کنترل کنید به طوری که به عنوان مثال اگر ترمز کنید، سر ماشین پایین خواهد آمد و اگر گاز بدهید، سر ماشین بالا می رود.

بازی Hot Wheels Race Off حاوی مسابقاتی می باشد و در صورت پیروزی در آن ها امتیاز و سکه به شما تعلق می گیرد. همچنین همانطور که گفته شد این بازی فقط  راندن ماشین ها نیست، شما همچنین باید در پرش و چرخش هایی خیره کننده انجام دهید. حرکت هایی که بیشتر شبیه حرکات بدلکاری می باشد. با اجرای حرکات نمایشی نیز امتیازات بیشتری به شما تعلق می گیرد.

هر چه امتیازات بیشتری کسب کنید، می توانید ماشین های جدیدی برای خود باز کنید. همچنین می توانید با امتیازات خود ماشین فعلی خود را نیز بهبود ببخشید. مسلما راندن یک ماشین قوی تر و بردن مسابقه برای شما راحت تر خواهد بود. همچنین در این بازی در بعضی مواقع شما با کمبود سوخت مواجه می شوید که باید در آن مواقع به خوبی پدال گاز خود را مدیریت کنید!

بازی Hot Wheels Race Off یک بازی ماشین سواری بسیار جذاب می باشد که با بهره گرفتن از ماشین بازی های خاطرات کودکی ما بسیار محبوب نیز بشود. با این بازی شما می توانید حرکات فوق العاده ای با ماشین خود انجام بدهید و از اجرای آن ها به هیجان بیایید. شما می توانید بازی اندروید Hot Wheels Race Off را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Hot Wheels Race Off :

  • گرافیکی فوق العاده
  • اجرای حرکات زیبا شبیه سازی شده با ماشین خود
  • ماشین هایی خاطره انگیز
  • امکان بازی با دوستان خود در سر تا سر جهان
  • مراحل جذاب با طراحی منحصر به فرد

تغییرات نسخه جدید Hot Wheels Race Off :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

Hot Wheels Race Off
Hot Wheels Race Off
Hot Wheels Race Off
Hot Wheels Race Off

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.11277 حجم 97 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده