Hop Swap

بازی اندروید Hop Swap v43 لی لی تعویضی

بازی اندروید Hop Swap یک بازی پازلی و پلتفرم از سری بازی های  استودیو Nitrome می باشد که در آن باید در دنیایی دوبعدی از دو رنگ آبی و زرد مسیر پرخطر را طی کنید تا به خانه خود برسید. Hop Swap یک بازی پازلی و امتیازی می باشد که در نقش یک پسر دور شده از خانه باید در مسیر پرچالشی با عبور از میان دو دنیای به هم چسبیده خود …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۹-۲۲ 1178 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Hop Swap یک بازی پازلی و پلتفرم از سری بازی های  استودیو Nitrome می باشد که در آن باید در دنیایی دوبعدی از دو رنگ آبی و زرد مسیر پرخطر را طی کنید تا به خانه خود برسید.

Hop Swap یک بازی پازلی و امتیازی می باشد که در نقش یک پسر دور شده از خانه باید در مسیر پرچالشی با عبور از میان دو دنیای به هم چسبیده خود را به خانه برسانید.  در دنیای عجیبی که در آن  قرار گرفتید به ظار در یک دنیای با آسمان زرد و زمین آبی قرار دارید اما اگر ناگهان خود را به پایین بفرستید می بینید که دنیایی در زیر زمین با آسمان آبی و دنیای زرد وجود دارد. هدف اصلی شما هم در بازی جا به جایی به موقع بین دو دنیا و طی کردن مسیر بازی برای رویا روی با چالش های بزرگتر می باشد.

گیم پلی بازی Hop Swap

بازی Hop Swap کنترل ساده ای  مانند بازی Best Fiends Forever با استفاده حرکات جهتی به ۴ سمت بالا برای پرش، پایین برای انتقال به دنیای معکوس و چپ و راست برای جا به جایی به سمت چپ و راست می توانید کاراکتر بازی را جا  به جا کنید. کارکاتر بازی خود به صورت خودکار در حال حرکت می باشد و شما باید سعی کنید با تغییر مسیر او در میان پیچش و پرش از روی سکوها ومنتقل شده به دنیای دیگر مسیر بازی را طی کنید و از دشمنان شما دور  بمانید و یا آن ها را از بین ببرید.

بازی اندروید Hop Swap

 

Hop Swap

 

گیم پلی خطی و چک پوینتی بازی Hop Swap

بازی بدل از مرحله ای بودن به صورت خطی و چک پوینتی می باشد به این صورت که با رد کردن قسمتی از چالش های بازی به یک پرچم چک پوینت می رسید و برای ذخیره پیشفرت خود باید مقداری از الماس های خود را خرج کنید تا بتوانید در صورت باخت بازی را از چک پوینت قبلی شروع کنید. بازی بدون نمایش هیچ بهش و مرحله با هر بار شروع از آخرین چک پوینت خریداری شده شروع می شود. و باید بتوانید پیدا کردن چک پوینت های بیشتر و فنتح کردن آن ها خود را به پایان بازی نزدیک کنید.

در میان مسیر شما الماس هایی وجود دارد که باید سعی کنید آن ها را کسب کنید. زیرا برای خرید چک پوینت ها و بالا رفتن امتیاز خود به آن ها نیاز دارید. اما همه الماس ها را نمی توانید به راحتی کسب کنید چرا که گاهی در اماکن پرخطری وجود دارند که طمع بدست آوردن آن ها به قیمت باخت بازی تمام شود. امتیاز و الماس های مخفی بسیاری نیز در بازی وجود دارد که نیاز به حس کنجکاوی بالا و ریسک کردن برای کشف این امتیاز ها می باشد.

بازی Hop Swap با گیم پلی پازلی و فکری

نکته اصلی بازی امکان جا به جایی بین دو دنیای بالایی و پایینی می باشد به طوری که به جهش به سمت پایین می توانید وارد دنیای زیرین بشوید. ممکن است مسیری که در دنیای بالایی امکان عبور از آن را ندارید در مسیر پایینی قابل رد شدن باد و باید با تعویض به موقع بین دو دنیا مسیر بازی را طی کنید.

در صورت که از دنیای اولی با سرعت بالا و ارتفاع بیشتر به سمت دنیای دومی بروید این عمل نیز د دنیای دوم تکرار می شود و با سرعت به سمت مخالف می روید. بعضی امتیاز ها و الماس ها در ارتفاعات بالا قرار دارد که با این کار می توانید آن ها را کشف کنید.

در میان بعضی پیچش ها نیز ممکن است دشمنان شما در حال تردد باشند که در صورتی که به آن ها برخورد کنید بازی را می بازید و باید از ابتدا شروع کنید. همچنین می توانید با پرش به موقع و پرس کردن دشمن در جهت درست آن ها را از جلوی راه خود بردارید و امتیاز بیشتری را کسب کنید اما از آن جایی که شحصیت بازی مدام در حال حرکت است این امر کمی سخت و نیاز به جا به جایی های به موقع دارد.

Hop Swap با گیم پلی پرچالش خود سعی کرده تا تجربه بازی های کنسولی دهه نود را اینبار با گرافیک بهتر و چالش های بیشتر احیا کند و در این امر موفق عمل کرده است. بازی لی لی تعویضی توانسته نمره ۴٫۵ از ۵ نمره را از میان کاربران گوگل پلی کسب نماید. هم اکنون می توانید این بازی پازلی و پلتفرم اندرویدی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Hop Swap :

  • گیم پلی خطی و چک پوینتی بازی
  • امکان خرید چک پوینت برای ذخیره بازی
  • انواع چالش های پازلی
  • گرافیک کارتونی با کیفیت
  • موسیقی هیجانی دهه نود
  • کنترل آسان با چهار جهت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Hop Swap :

  • رفع مشکل محاسبه الماس ها
  • بهینه سازی و رفع اشکال بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Hop Swap
بازی اندروید Hop Swap

دانلود باکس Download Box

نسخه 43 حجم 34 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده