Hooked Inc: Fisher Tycoon

بازی اندروید Hooked Inc: Fisher Tycoon v1.3.4 ماهیگیری

اگر به ماهی ها و ماهیگیری علاقه دارید ولی امکانات و لوازم لازم برای ماهیگیری ندارید بهتر است که این کار را بدون هیچ هزینه ای در گوشی موبایل خود تجربه کنید. در بازی Hooked Inc: Fisher Tycoon شما در نقش یک ماهیگیر هستید که باید بتوانید با استفاده از قلاب خود ماهی های فراوانی را بدست آورید و برای کسب هزینه بفروشید.همانطور که گفته شد در بازی Hooked Inc: …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۷ 834 بار بدون دیدگاه majidpashaie

اگر به ماهی ها و ماهیگیری علاقه دارید ولی امکانات و لوازم لازم برای ماهیگیری ندارید بهتر است که این کار را بدون هیچ هزینه ای در گوشی موبایل خود تجربه کنید. در بازی Hooked Inc: Fisher Tycoon شما در نقش یک ماهیگیر هستید که باید بتوانید با استفاده از قلاب خود ماهی های فراوانی را بدست آورید و برای کسب هزینه بفروشید.همانطور که گفته شد در بازی Hooked Inc: Fisher Tycoon شما در نقش یک ماهیگیر هستید که گرفتن ماهی وظیفه اصلی شما می‌باشد. برای گرفتن انواع ماهی باید در مناطق گوناگون دریا و رودخانه ها به جست و جو بپردازید و نقطه به نقطه این مناطق را با قلاب ماهیگیر خود طی کنید تا هیچ جانوری از دست شما فرار نکند.

بازی به صورت آفلاین است و نیازی به اتصال به اینترنت ندارد به این معنی که برای بازی کردن نیازی به نت نخواهید داشت و قادر خواهید بود تا در هر مکان و زمانی به بازی کردن بپردازید.

بازی Hooked Inc: Fisher Tycoon یک گیم در سبک شبیه سازی با رده سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت A Creative Endeavor AB برای نسخه های اندروید تولید شده و منتشر شده است. این بازی در حال حاضر تنها عنوان شرکت سازنده خود می‌باشد. دانلود بازی Hooked Inc: Fisher Tycoon در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی توسط کاربران ۴٫۷ از ۵ می‌باشد.

Hooked Inc: Fisher Tycoon

بازی Hooked Inc: Fisher Tycoon

در بازی ماهیگیر شما باید با بدست آوردن انواع ماهی ها و فروش آن ها به بازار پول و امتیاز بدست آورید و با این پول ها باید طعمه و دیگر لوازم مورد نیاز برای گرفتن بیشتر ماهی را نیز خریداری کنید. همینطور باید با استفاده از این پول و امتیاز ها مناطق جدیدی را از دریا و رود ها خریداری کنید تا بتوانید در آن مناطق هم ماهی بگیرید. در ابتدای بازی تمامی بخش ها و وظایفتان به شما آموزش داده می‌شود و بعد از طی کردن آموزش به یک فرد زبده در ماهیگیری تبدیل خواهید شد.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به آفلاین بودن آن اشاره کرد که به شما امکان بازی کردن در هر مکان و زمانی را بدون اتصال به اینترنت می‌دهد. اگر به سبک بازی های شبیه ساز علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Plague Inc وتجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Hooked Inc: Fisher Tycoon :

  • نبرد با ماهی ها و کوسه ها در سطح دریا
  • گسترش خدمه و مهارت های ماهیگیری
  • جستجو در دریا و همچنین شرکت در مسابقات برای صید ماهی
  • با بیش از 1000 نوع ارتقا در بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Hooked Inc: Fisher Tycoon :

  • افزودن قابلیت پیدا کردن تجهیزات از جعبه ها در دریا
  • اضافه شدن قابلیت قطع کردن صدا در بازی
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Hooked Inc: Fisher Tycoon
بازی اندروید Hooked Inc: Fisher Tycoon
بازی اندروید Hooked Inc: Fisher Tycoon
بازی اندروید Hooked Inc: Fisher Tycoon
بازی اندروید Hooked Inc: Fisher Tycoon

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.4 حجم 34 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده