Homescapes

بازی اندروید Homescapes v1.7.1.900 عمارت دار

در بازی Homescapes شما در نقش صاحبان یک عمارت بزرگ باید آن را اداره و کنترل کنید این اداره کردن بر این مبنا می‌باشد که تمامی حرکات اعضای خانه را کنترل کنید و حساب شده کار کنید. به عنوان مثال اگر وقت غذا خوردن رسید شما باید به بخش آشپزخانه بروید تا در آن جا با کمک دستور العمل ها غذاهای خوش مزه تهیه کنید و برای سرو به میز …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۹ 1174 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Homescapes شما در نقش صاحبان یک عمارت بزرگ باید آن را اداره و کنترل کنید این اداره کردن بر این مبنا می‌باشد که تمامی حرکات اعضای خانه را کنترل کنید و حساب شده کار کنید. به عنوان مثال اگر وقت غذا خوردن رسید شما باید به بخش آشپزخانه بروید تا در آن جا با کمک دستور العمل ها غذاهای خوش مزه تهیه کنید و برای سرو به میز های غذاخوری عمارت منتقل کنید.

بازی Homescapes یک گیم در سبک پاز با درجه سنی +۳ می‌باشد که آخرین آپدیت آن در در اویل دسامبر توسط شرکت Playrix Games برای نسخه های اندروید منتشر شده است. این بازی در گوگل پلی به صورت رایگان قابل دریافت می‌باشد. آمار و ارقام دانلود و نصب و امتیازات بازی Homescapes نشان دهنده خوب بودن این بازی در بین بازیکنان و کاربران گوگل پلی می‌باشد. این آمار و ارقام عبارتند از: آمار دانلود و نصب بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون و نسخه، امتیاز دریافتی از کاربران گوگل پلی ۴٫۶ از ۵ می‌باشد که نشان دهنده خوب بودن این گیم در گوگل پلی است.

Homescapes

گیم پلی بازی پازلی Homescapes

در بازی Homescapes شما به عنوان صاحب عمارت باید همه چیز را تحت کنترل خود داشته باشید و سعی کنید دیگر اعضای عمارت را نیز راضی نگه دارید که برای این کار باید به یک شخص خوب و ارجمند تبدیل شوید اما این چگونه ممکن است؟ شما باید با پختن غذا های خوب و اداره کردن صحیح بخش های بزرگ ساختمان، رسیدن به تمامی اعضا، رسیدگی به نظافت و… خود را به شخصی خوب تبدیل کنید. شما در بازی قادر به تصمیم گیر کامل هستید به این صورت که می توانید دکوراسیون خونه اعم از رنگ، وسایل و … را تغییر دهید. شما قادر به داشتن یک حیوان خانگی هم خواهید بود که ترجیحا گربه می‌باشد.

اگر دوست دارید که در عمارت بزرگ خود گشت بزنید و از اسرار مخفی با خبر شوید و آن ها را کشف کنید این بهترین موقع است. شما به عنوان صاحب اصلی این عمارت می‌توانید به تمامی بخش های آن دسترسی داشته باشید و به دنبال اسراری باشید که ممکن است برای شما سود های بزرگی داشته باشد. این سود می توان پول باشد یا وسایل خانه یا مواد غذایی پس همه چیز به شانس شما بستگی دارد.

از بازی های دیگر در سبک این گیم می توان از عنواین معروفی مثل Lumino City و Cookie Cats نام برد که می توانید با کلیک بر روی آن هارا نیز دانلود کنید


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Homescapes :

  • گیم پلی منحصر بفرد
  • قابلیت تغییر طراحی داخلی
  • دارا بود 3 سطح شگفت انگیز و هیجان آور
  • قابلیت گشت در تمامی بخش های عمارت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Homescapes :

  • افزودن سطح جدیدی برای حیوان خانگی
  • افزوده شدن قابلیت انتخاب جایزه بعد از پایان هر مسابقه
  • قابلیت تعویض پرده های پنجره ها
  • لذت بردن از بخش تعطیلات و جوایز

پیش نمایش

بازی اندروید Homescapes
بازی اندروید Homescapes
بازی اندروید Homescapes
بازی اندروید Homescapes

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7.1.900 حجم 97 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده