Hitman: Sniper

بازی اندروید Hitman: Sniper v1.7.106372 هیتمن: تک‌ تیرانداز

بیشتر بازیکنان و علاقه مندان به بازی و فیلم حتما با نام هیتمن مامور شماره ۴۷ آشنا هستند. در بازی Hitman: Sniper شما در نقش این شخصیت معروف و نامی وظیفه هدف قرار دادن و نابودی اهدافی را توسط سلاح های تک تیراندازی دارید. همانطور که از نام بازی پیداس شما باید به روش یک اسنایپر عمل کنید و همیشه مخفی باشید.همانطور که گفته شد در بازی Hitman: Sniper شما به …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۱-۲۵ 364 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

بیشتر بازیکنان و علاقه مندان به بازی و فیلم حتما با نام هیتمن مامور شماره ۴۷ آشنا هستند. در بازی Hitman: Sniper شما در نقش این شخصیت معروف و نامی وظیفه هدف قرار دادن و نابودی اهدافی را توسط سلاح های تک تیراندازی دارید. همانطور که از نام بازی پیداس شما باید به روش یک اسنایپر عمل کنید و همیشه مخفی باشید.همانطور که گفته شد در بازی Hitman: Sniper شما به عنوان شخصیت هیتمن با استفاده از سلاح های تک تیراندازی وظیفه نابودی اشخاص و یا ابزار هایی را دارید که برای آن پول دریافت می‌کنید. سلاح های مختلفی در بازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که شما باید بر اساس موقعیت هر هدف سلاح متناسب با آن را انتخاب کنید تا راحت تر به پیروزی دست پیدا کنید.

بازی Hitman: Sniper به صورت آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما با دانلود دیتا و اجرای بازی بدون هیچ محدودیتی قادر به بازی کردن خواهید بود.

بازی Hitman: Sniper یک گیم در سبک اکشن با رده سنی +۱۶ می‌باشد. این بازی توسط شرکت SQUARE ENIX Ltd برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های معرو و نامدار این شرکت می‌توان به HITMAN™ Companion و Just Cause 3: WingSuit Tour اشاره کرد. دانلود بازی Hitman: Sniper در سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵ تا ۱۰ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۶ از ۵٫۰ می‌باشد.

Hitman: Sniper

بازی اکشن Hitman: Sniper

در بازی هیتمن تک تیرانداز شما تنها با مهارت تک تیراندازی سر و کار خواهید داشت برای تبدیل شدن به یک اسنایپر خوب باید همیشه تعیین محله استتار مورد اول قرار گیرد زیرا با قرار گرفتن در یک موقعیت خوب از نظر دید به هدف، غیر قابل شناسایی بودن و… حتما کار آسان تری در پیش خواهید داشت. تنها کافی است که بر روی هدف نشانه گیری کنید و سپس با لمس بخش شلیک هدف را مورد اصابت گلوله قرا دهید تا ماموریت شما تکمیل گردد.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به وجود ماموریت های زیاد و مهیج اشاره کرد که شما را به بازی معتاد خواهد کرد. اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Survival Squad و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Hitman: Sniper :

  • وجود بیش از 150 ماموریت
  • وجود تکنیک های مختلف
  • وجود چالش های مهیج
  • وجود گیم مود های متفاوت مانند گیم مود زامبی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Hitman: Sniper :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Hitman: Sniper
بازی اندروید Hitman: Sniper
بازی اندروید Hitman: Sniper
بازی اندروید Hitman: Sniper

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7.106372 حجم 27 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده