Highway Traffic Racer Planet

بازی اندروید Highway Traffic Racer Planet v1.5 ماشین سواری در بزرگراه سیاره + مود

Highway Traffic Racer Planet سبک جدیدی از مسابقه ترافیک بی پایان را تجربه خواهید کرد. مسابقه در یک بزرگراه کوچک سیاره با محیط های مختلف و جذاب، جمع آوری ماشین ها و قطعات نقشه برای باز کردن محتوای قفل که به مرور زمان و با بالا رفتن سطحتون باز خواهند شد. دربازی Highway Traffic Racer Planet جهت باز کردن قفل ماشین ها و نقشه های جدید به سکه نیاز دارید، …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۴ 1649 بار بدون دیدگاه AHJ

Highway Traffic Racer Planet سبک جدیدی از مسابقه ترافیک بی پایان را تجربه خواهید کرد. مسابقه در یک بزرگراه کوچک سیاره با محیط های مختلف و جذاب، جمع آوری ماشین ها و قطعات نقشه برای باز کردن محتوای قفل که به مرور زمان و با بالا رفتن سطحتون باز خواهند شد.

دربازی Highway Traffic Racer Planet جهت باز کردن قفل ماشین ها و نقشه های جدید به سکه نیاز دارید، پس با دقت به رانندگی بپردازید و با کسب سکه های بیشتر به ماشین های پر قدرت تر و نقشه های زیباتر برسید .البته مراقب باشید چون همانطور که پاداش وجود دارد نمره منفی هم وجود دارد!

در بازی سیاره مسابقات ترافیک مسابقه های جدید هر نقشه را انجام دهید و پیروزی خود را درهر کدام ثبت کنید تا بزرگراه بفهد که بهترین راننده در بزرگراه چه کسی است. البته این پیروزی به همین راحتی هم به دست نخواهد آمد!

 

Highway Traffic Racer Planet

 

 

بازی Highway Traffic Racer Planet ( ماشین سواری در بزرگراه سیاره) بازی  بسیار زیبایی که  در سبک بازیهای ماشین سواری از استودیوی Rebel Apes برای اندروید ساخته شده است که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده و توانسته امتیاز مورد قبول امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را دریافت کند.در ادامه با یزد اپلیکیشن همراه باشید تا بیشتر با این بازی زیبا آشنا شوید. اگر به بازی های سبک مسابقه ای علاقه دارید حتما بازی های real speed car racing و monster trucks racing را امتحان کنید.

بازی Highway Traffic Racer Planet

بزرگراه پر از موانع و ماشین هایی است که باید سعی کنید از آنها با سرعت و البته بدون برخورد به آنها سبقت بگیرید و این کار نیاز به دقت عمل و سرعت بالای شما دارد، البته گاهی اوقات تصادف هایی برای شما اتفاق خواهد افتاد که شاید خنده دار باشد و این خود باعث تنوع بازی خواهد شد. پس هم اکنون این بازی بسیار جذاب را از سایت یزد اپلیکیشن دانلود کنید و بزرگراه های بازی Highway Traffic Racer Planet را یکی پس از دیگری فتح کنید.  در این بازی شما جهت کنترل ماشین قادر هستید از دو حالت کنترل با حسگر حرکتی و یا کنترل با دکمه های لمسی استفاده کنید، که یقینا با حسگر حرکتی بازی جذابیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

در کل بازی، Highway Traffic Racer Planet نسبت به حجم کم خود جذابیت خاصی دارد که حتما به شما پیشنهاد میدهیم که آن را  تجربه کنید. و در پایان نسخه ی مود این بازی با ویژگی پول بینهایت هم برای شما کاربران عزیز فراهم شده است که میتواند از قسمت دانلود، دریافت کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Highway Traffic Racer Planet :

  • گرافیک سه بعدی خیره کننده
  • جاده بزرگراه بی پایان با ترافیک اتومبیل ها
  • 3 کلاس شامل بیش از 12 ماشین مختلف
  • 3 حالت مختلف بازی
  • وجود ماموریت های چالش برانگیز

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Highway Traffic Racer Planet :

  • رفع اشکالات عمده
  • پشتیبانی از مقررات حفاظت از اطلاعات عمومی (General Data Protection Regulation)

پیش نمایش

بازی اندروید Highway Traffic Racer Planet
بازی اندروید Highway Traffic Racer Planet
بازی اندروید Highway Traffic Racer Planet
بازی اندروید Highway Traffic Racer Planet
بازی اندروید Highway Traffic Racer Planet

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.5 حجم 57 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده