Hide - Blue Ticks or Last Seen

نرم افزار اندروید Hide – Blue Ticks or Last Seen v6.3‏ مخفی کردن تیک آبی و آخرین بازدید مسنجرها

نرم افزار Hide – Blue Ticks or Last Seen به شما کمک می کند پیام های دریافتی از دوستان خود را بدون اطلاع آن ها، چک های دوگانه آبی یا به اصطلاح بدون سین کردن، بخوانید. مدتی قیل با اعلام سازنده پیام رسان تلگرام، این نرم افزار دیگر از حالت روح پشتیبانی نمیکند، بخشی از کاربران تلگرام عاشق حالن روح بودند و با به روز رسانی تلگرام، این قابلیت برای …

۱۳۹۷-۱۰-۲۹ 362 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

نرم افزار Hide – Blue Ticks or Last Seen به شما کمک می کند پیام های دریافتی از دوستان خود را بدون اطلاع آن ها، چک های دوگانه آبی یا به اصطلاح بدون سین کردن، بخوانید. مدتی قیل با اعلام سازنده پیام رسان تلگرام، این نرم افزار دیگر از حالت روح پشتیبانی نمیکند، بخشی از کاربران تلگرام عاشق حالن روح بودند و با به روز رسانی تلگرام، این قابلیت برای آن ها از دسترس خارج شد. امروز می خواهیم با معرفی یک اپ کاربردی استفاده از حالت روح برای تلگرام و دیگر مسنجر های محبوب را ممکن کنیم. اگر نمی خواهید دیگران بدانند که پیام های آن ها را خوانده اید، اپلیکیشن Hide برای شما ساخته شده است. با این اپ قدرتمند و شگفت انگیز، حریم خصوصی خود را مانند گذشته در شبکه های اجتماعی و چت ها بازگردانید.

همچنین اگر امنیت پیام رسان شما پایین بود، می توانید با استفاده از این برنامه آخرین بازدید خود را از پیام رسان ها مخفی کنید. بعد از خواندن پیام های دریافتی، هیچگونه پیام خوانده شده با استفاده از این برنامه به کاربران گزارش داده نمی شود. بدون گرفتن تیک آبی پیام های خود را چک کنید و بخوانید.

Hide - Blue Ticks or Last Seen

مخفی کردن تیک آبی تلگرام و دیگر مسنجرها با استفاده از اپ Hide – Blue Ticks or Last Seen

استفاده از نرم افزار Hide – Blue Ticks or Last Seen بسیار آسان است. بعد از نصب کردن و دسترسی برنامه به قسمت های دلخواه گوشی برای استفاده از برنامه، زمانی که یک پیام از پیام رسان های خود دریافت می کنید، پیام دریافتی خود را از برنامه مخفی کردن تیک آبی مشاهده کنید. در نرم افزار Hide هر زمانی که می خواهید پیام های خود را بدون اینکه دیگران متوجه شوند، مشاده و چک کنید.

اپ مخفی کردن تیک آبی مخصوص کسانی است که عاشق حالت روح هستند. این برنامه بدون نیاز به حذف اتصال به اینترنت و یا فعال بودن حالت آفلاین عمل می کند. مرتب سازی پیام رسان ها بر اساس اولویت را می توانید از تنظیمات برنامه انجام بدهید و از رابط کاربری زیبا و ساده نرم افزار Hide – Blue Ticks or Last Seen لذت ببرید. این برنامه با بیش از ۱۰۰ هزار و امتیاز ۴٫۵ در مارکت اندروید یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی و حریم خصوصی می باشد

 


ویژگی های کلیدی نرم افزار Hide - Blue Ticks or Last Seen :

  • خواندن پیام های دوستان بدون مطلع شدن آن ها و یا دریافت تیک آبی
  • مخفی کردن آخرین بازدید، تیک دوم آبی و آخرین دفعه دیده شدن در پیام رسان های پر طرفدار
  • خواندن پیام های دریافتی به صورت نامرئی و ناشناس
  • بدون قرار گرفتن تیک دوم آبی از آخرین عکس ها و فیلم های دریافتی دوستان لذت ببرید

تغییرات نسخه جدید نرم افزار Hide - Blue Ticks or Last Seen :

  • بهبود یافتن دقت و عملکرد

پیش نمایش

نرم افزار Hide - Blue Ticks or Last Seen
نرم افزار Hide - Blue Ticks or Last Seen
نرم افزار Hide - Blue Ticks or Last Seen
نرم افزار Hide - Blue Ticks or Last Seen
نرم افزار Hide - Blue Ticks or Last Seen

دانلود باکس Download Box

نسخه v6.3 حجم 9 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده