Heroes and Castles 2

بازی اندروید Heroes and Castles 2 v1.01.06 قهرمانان و قلعه‌ها

Heroes and Castles 2 یک بازی نقش آفرینی و اکشن می‌باشد که برای پلتفرم مشهور اندروید و در مارکت مخصوص خود یعنی پلی استور با قیمت ۲ دلار برای کاربران به انتشار در آمد. کمپانی آمریکایی Foursaken Media مسئولیت ساخت و توسعه این بازی جذاب را در دست دارد که با دارا بودن بیش از ۵۰ هزار بازیکن فعال در این بازی و امتیاز ۴٫۲ از ۵، برای کارنامه این …

۱۳۹۷-۰۱-۲۶ 405 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

Heroes and Castles 2 یک بازی نقش آفرینی و اکشن می‌باشد که برای پلتفرم مشهور اندروید و در مارکت مخصوص خود یعنی پلی استور با قیمت ۲ دلار برای کاربران به انتشار در آمد. کمپانی آمریکایی Foursaken Media مسئولیت ساخت و توسعه این بازی جذاب را در دست دارد که با دارا بودن بیش از ۵۰ هزار بازیکن فعال در این بازی و امتیاز ۴٫۲ از ۵، برای کارنامه این کمپانی تازه تاسیس آمار خوبی می‌باشد. شما در این بازی در نقش یک شوالیه قدرتمند حاضر خواهید شد که وظیفه دارید از پادشاه و سرزمین خود در برابر حمله دیو‌ها و ارواح حفاظت کنید، از میان جنگاوران مختلف یکی را انتخاب کنید و به مبارزه با ارواح بپردازید، سپاه خود را تشکیل دهید و آن را با تجهیزات مختلف تقویت کنید تا در میدان‌های نبرد پیروز باشید.

نکته قابل توجه در بازی Heroes and Castles 2 وجود قومیت‌های افسانه‌ای می‌باشد که باید در مراجل مختلف به آنها حمله کنید و سرزمین آنها را تسخیر کنید تا دیگر قصد تجاوز به حریم پادشاه را نداشته باشند! به مکان‌های مختلف سفر کنید و با غول‌ها، الف‌ها و سایر موجودات به مبارزه بپردازید، قابلیت‌های متفاوت را برای کاراکتر خود انتخاب کنید و با ارتقاء تجهیزاتش او را به یک شوالیه جاودان تبدیل کنید. گیم پلی بازی به صورت سه بعدی بوده و در آن سعی شده تا تمام نکات ریز و درشت به خوبی گنجانده شود، اما بر خلاف گیم پلی این بازی صدا گذاری خیلی مناسب نبوده و اکثر اوقات در هنگام جنگ صدا‌های مبارزه به گوش نمی‌رسد که این کمی برای کاربر آزار دهنده می‌باشد.

 

Heroes and Castles 2

 

بازی اکشن اندروید Heroes and Castles 2

قابلیت دیگر بازی Heroes and Castles 2 اجرای آنلاین آن می‌باشد که بازیکن قادر خواهد بود تحت شبکه و به صورت PvP با دوستان و سایر افراد یک تیم را تشکیل دهد و به مبارزه با سایر تیم‌ها در بازی بپردازید. اگر به بازی‌های آنلاین و مولتی پلیر علاقه دارید توصیه می‌کنیم بازی Battle Ages را از دست نداده و از مزایا و گیم پلی این بازی بهره‌مند شوید. چنانچه به این سبک بازی‌های علاقه‌مند هستید آخرین نسخه این بازی را به صورت رایگان از وبسایت یزد اپلیکیشن دریافت کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Heroes and Castles 2 قهرمانان و قلعه‌ها :

  • امکان ایجاد تیم و رقابت آنلاین
  • امکان بازی با سایر بازیکنان به صورت PvP
  • امکان سفارشی سازی قهرمانان و ارتقاء آنها
  • امکان استفاده از 30 سلاح برای مبارزه
  • امکان احضار ارتش در هنگام مبارزه

پیش نمایش

بازی اندروید Heroes and Castles 2 قهرمانان و قلعه‌ها
بازی اندروید Heroes and Castles 2 قهرمانان و قلعه‌ها
بازی اندروید Heroes and Castles 2 قهرمانان و قلعه‌ها
بازی اندروید Heroes and Castles 2 قهرمانان و قلعه‌ها

دانلود باکس Download Box

حجم 8 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده