Helix

بازی اندروید Helix v1.2 هلیکس

اگر علاقمند به سبک بازی هایی هستید که نیاز به تمرکز بالا و فکر دارند بهترین گزینه بازی Helix می‌باشد که در آن شما باید بتوانید یک توپ را از میله هایی با تفکر بالا و دستی بدون لرزش و متمرکز از مبداء به مقصد بدون برخورد به موانع برسانید.همانطور که گفته شد در بازی Helix شما باید یک توپ کوچک را بر روی میله ها هدایت کنید این میله …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۱-۰۱ 2877 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر علاقمند به سبک بازی هایی هستید که نیاز به تمرکز بالا و فکر دارند بهترین گزینه بازی Helix می‌باشد که در آن شما باید بتوانید یک توپ را از میله هایی با تفکر بالا و دستی بدون لرزش و متمرکز از مبداء به مقصد بدون برخورد به موانع برسانید.همانطور که گفته شد در بازی Helix شما باید یک توپ کوچک را بر روی میله ها هدایت کنید این میله ها ۳ بعدی هستند که قابلیت دید از هر طرف و راحت را به شما می‌دهد. در هر میله موانعی هم متناسب با سطحی که شما بازی خواهید کرد وجود دارد پس کاری ساده را در پی نخواهید داشت.

بازی Helix یک گیم در سبک اعتیاد آور با درجه سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت معروف Ketchapp برای نسخه های اندرویدی و آی او اس منتشر شده است. دانلود بازی Helix در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۳٫۹ از ۵ می‌باشد.

 

Helix

گیم پلی Helix

همانطور که گفته شد بازی Helix یک بازی نیازمند به تمرکز بالا می‌باشد در ابتدا توپ شما بر سطح یک میله و راه ساده و بدون موانع می‌باشد که برای ابتدای کار و آموزش شما بهترین گزینه است بعد از آن با گذشتن از هر مرحله سطح میله و راه های گذر توپ هم سخت تر می‌شود که در اینجا شما باید بتوانید با استفاده از قابلیت ۳ بعدی بازی و همینطور قدرت تفکر و تمرکزتان آن ها را نیز به راحتی و یا با سختی پشت سر بگذارید تا بتوانید به سطح ها و مراحل بالاتر دست یابید.

با هر بار پیروزی در مراحل شما جایزه ها و سکه های فراوانی دریافت می‌کنید که با آن ها می‌توان توپ را بهتر کرد و یا در مراحل شخصی سازی شده بازی کرد. اگر به سبک بازی های اعتیاد آور علاقه دارید بهتر است که بازی Dunk Shot را نیز دانلود و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Helix :

  • وجود توپ های گوناگون و متفاوت
  • وجود سطح های شیشه ای و یا لوله برای عبور توپ
  • قابلیت 3 بعدی مسیر ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Helix :

  • 15 مرحله جدید در 3 بسته مراحل
  • 25 طرح رنگ.
  • حالا می توانید رنگ هایی را که می خواهید با آنها بازی کنید باز کنید و انتخاب کنید.
  • بهینه سازی گرافیکی و عملکرد
  • رفع اشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Helix
بازی اندروید Helix
بازی اندروید Helix
بازی اندروید Helix
بازی اندروید Helix

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2 حجم 36 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده