Helix Jump

بازی اندروید Helix Jump v2.0 پرش توپ از مارپیچ

در بازی Helix Jump شما توپی در اختیار دارید که بایستی با دقت و مهارت بالا آن را از مارپیچ بزرگی عبور دهید و رکورد‌های شگفت انگیزی را در این بازی ثبت کنید. این بازی سرگرم کننده و چالش برانگیز بدست شرکت بازی سازی VOODOO طراحی شده، که کارش توسعه و ایجاد چنین بازی‌های سرگرم کننده‌ای است. این بازی مهارت‌های شما را در کنترل یک توپ که قرار است از یک …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۱-۲۰ 1117 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

در بازی Helix Jump شما توپی در اختیار دارید که بایستی با دقت و مهارت بالا آن را از مارپیچ بزرگی عبور دهید و رکورد‌های شگفت انگیزی را در این بازی ثبت کنید. این بازی سرگرم کننده و چالش برانگیز بدست شرکت بازی سازی VOODOO طراحی شده، که کارش توسعه و ایجاد چنین بازی‌های سرگرم کننده‌ای است. این بازی مهارت‌های شما را در کنترل یک توپ که قرار است از یک مارپیچ پایین بیاید، می‌طلبد، پس اگر می‌خواهید مهارت خودتان را در این بازی بسنجید، در همان ابتدای بازی مشخصی می‌شود که شما چطور بازیکنی هستید. گیم پلی بازی خیلی ساده و روان طراحی شده و هنگام شروع بازی توپ به صورت اتوماتیک رها می‌شود و شما باید سریع عکس العمل‌های لازم را در برابر موانع پیش روی خود نشان دهید، در غیر این صورت بازی دوباره از بتدا برای شما شرو خواهد شد.

برای کنترل کردن توپ، کافیست انگشت خود را به چپ یا راست بکشید تا توپ مسیر خود را تغییر دهد، به همین سادگی! هرچه به مراحل بالاتر راه می‌یابید عمدتا موانع بین راه برای شما بیشتر و دشوار‌تر خواهد شد و باید تا جایی که می‌توانید از مواع بین راه اجتناب کنید. سازنده بازی برای کاربران در بین راه الماس‌هایی را گذاشته تا با بدست آوردن آنها امتیاز بیشتری را کسب نمایید. مراحل، بسته به نوع بازی کردن شما تغییر خواهند کرد. ویژگی دیگر این بازی که نمی‌شود آن را از قلم انداخت استفاده از رنگ‌های شاد و زیبا است که هنگام بازی کردن به شما انرژی مضاعفی خواهد داد تا انگیز شما برای رسیدن به بالاترین امتیاز بیشتر شود.

 

 

بازی اکشن و سرگرم کننده Helix Jump

شاید شما با خودتان فکر کنید چرا این بازی را نصب کنم؟ این بازی با داشتن پناسیل بسیار بالایی در زمینه گرافیک و جلوه‌‌های صوتی جذاب یکی از بهترین‌ها در این سبک از بازی‌های بی‌پایان می‌باشد. این بازی با داشتن امتیاز ۴٫۲ از بین بیش از ۱ میلیون ۱۰۰ هزار رای، یک بازی شاخص و پرطرفدار می‌باشد که شما می‌توانید آخرین نسخه آن را به صورت مستقیم از وبسایت یزد اپلیکیشن دریافت و بر روی دستگاه هوشمند اندرویدی خود نصب نمایید و از تجربه یک بازی بی‌پایان نهایت لذت را ببرید.


ویژگی های کلیدی Helix Jump :

  • گرافیک بسیار عالی با رنگ‌بندی مناسب
  • جلوه‌ای صوتی هیجان‌آور
  • موانع متعدد و چالش برانگیز
  • جمع‌آوری الماس‌های بین راه
  • مراحل مختلف و جالب

پیش نمایش

Helix Jump
Helix Jump
Helix Jump
Helix Jump
Helix Jump

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.0 حجم 41 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده