Hearthstone

بازی اندروید Hearthstone v11.2.24769 هرت استون

Hearthstone بک بازی شگفت انگیز در عین سادگی است. در این بازی با قهرمانانی که در اختیار دارید، بهترین استراتژی را انتخاب کنید و حریفان خود را شکست دهید. کارت های خود را جمع آوری کنید و با پرتاب آن ها دیگران را به مبارزه علیه خود فرا بخوانید. با استفتده از شخصیت های داستان وارکرافت در بازی Hearthstone و کارت های قدرتمندف طلسم های خارق العاده جادویی را در …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۹ 242 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Hearthstone بک بازی شگفت انگیز در عین سادگی است. در این بازی با قهرمانانی که در اختیار دارید، بهترین استراتژی را انتخاب کنید و حریفان خود را شکست دهید. کارت های خود را جمع آوری کنید و با پرتاب آن ها دیگران را به مبارزه علیه خود فرا بخوانید.

با استفتده از شخصیت های داستان وارکرافت در بازی Hearthstone و کارت های قدرتمندف طلسم های خارق العاده جادویی را در اختیار بگیرید. با ظلسم های جادویی کنترل میدان ها را به دست بگیرید و نتیحه بازی را به نفع خود تغیر دهید. اگر چه این اولین بازی شما یا تجربه ی حرفه ای در بازی در Hearthstone می باشد، عمق جذابیت این بازی نظر شما را جلب خواهد کرد.

در فصل جدید بازی هرت استون سیستم رتبه بندی بازی که شامل حالت  Standardو Wild game می باشد در پایان هر ماه ریست می شود. به عبارتدیگر این فرصت برای بازیکنان فراهم می شود تا بتوانند جایگته بهتری در رتبه بندی جهانی کسب کنند. همچنین شما با بازی در هر دو حالت ذکر شده، بازی Hearthstone امتیازات و جایزه شما بر اساس بهترین رتبه در یکی از حالت ها محاسبه خواهد شد. در دسته بازی های کارتی، بازی Rento نیز می تواند یک تجربه مهیج باشد.

Hearthstone

بازی کارتی اندروید Hearthstone

با انجام ماموریت های ابتدایی بازی شما وارد دنیای Hearthstone می شود و این بازی به سرعت شما را با دنیای خود وفق می دهد. برای پیشرفت بیشتر در بازی هارت استون، کارت های جدید را جمع آوری کنید تا بتوانید جایگاه خود را در جهان Hearthstone ارتقا دهید. این بازی را می توانید در گوشی، تبلت و یا نسخه ی دسکتاپ به صورت مستمر ادامه دهید. البته کارت های جمه آوری شده، در حساب شما ذخیره می شود و همیشه همراهتان است.

بازی Hearthstone از ۵ زبان زنده دنیا از جمله انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی و چینی پشتیبانی می کند. بازی هرت استون توسط استودیوی Blizzard Entertainment, Inc و با امتیاز ۴٫۴ طراحی شده است. بازی Hearthstone را نصب و دوستان خود را به دوئل دعوت کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Hearthstone :

  • دارای شخصیت های محبوب داستان وارکرافت
  • پشتیبانی از 5 زبان زنده دنیا
  • کسب طلسم های مختلف با جمع آوری کارت ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Hearthstone :

  • پیش نویس 28 کارت ویژه منحصر به فرد برای آرنا
  • 10 بسته با قیمت ویژه خریداری کنید. خرید هر تعداد بار!
  • رویداد ویژه ای از رویدادهای تاجران در 11 ژوئن آغاز می شود

پیش نمایش

بازی اندروید Hearthstone
بازی اندروید Hearthstone
بازی اندروید Hearthstone
بازی اندروید Hearthstone

دانلود باکس Download Box

نسخه v11.2.24769 حجم 42 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده