Head Soccer Russia Cup 2018

بازی اندروید Head Soccer Russia Cup 2018: World Football League v4.1.0 جام جهانی فوتبال روسیه ۲۰۱۸

در بازی Head Soccer Russia Cup 2018 در نقش یک بازیکن معروف و مطرح فوتبال به جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ در روسیه ملحق شوید و برای بدست آوردن پیروزی در تمامی بازی ها و لیگ ها تمام تلاش خود را بکار بگیرید. بازیکنانی که در بازی حضور دارند مشهور ترین فوتبالیست های جهان هستند که در دنیا توانسته اند محبوبیت بسیاری بدست آورند.با نزدیک شدن به آغاز مهمترین رویداد فوتبالی …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۹ 1319 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Head Soccer Russia Cup 2018 در نقش یک بازیکن معروف و مطرح فوتبال به جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ در روسیه ملحق شوید و برای بدست آوردن پیروزی در تمامی بازی ها و لیگ ها تمام تلاش خود را بکار بگیرید. بازیکنانی که در بازی حضور دارند مشهور ترین فوتبالیست های جهان هستند که در دنیا توانسته اند محبوبیت بسیاری بدست آورند.با نزدیک شدن به آغاز مهمترین رویداد فوتبالی در جهان، هر یک از علاقه مندان با دنبال کردن اخبار، ویدئو ها و بازی های فوتبالی به نوعی مشتاق این ورزش دوست داشتنی هستند. همانطور که گفته شد در بازی Head Soccer Russia Cup 2018 شما باید در نقش یک بازیکن مشهور از هر نقطه‌ی دنیا به بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بپیوندید و با استفاده از مهارت های فوق العاده و تاکتیکی خود با پیروی در مسابقات مایه افتخار کشور خود شوید. در مسابقات لباسی که شما بر تن خواهید داشت لباس اصلی تیم ملی کشورتان می‌باشد اما با جمع آوری امتیاز قادر به تعویض آن هستید.

بازی Head Soccer Russia Cup 2018 به صورت آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما با دانلود بازی بدون هیچ محدودیتی قادر به بازی کردن هستید.

بازی Head Soccer Russia Cup 2018 یک گیم در سبک ورزشی با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Genera Games برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است.از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به Soccer Star 2018 Top Leagues و Cover Fire: shooting games اشاره کرد. دانلود بازی Head Soccer Russia Cup 2018 در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱ میلیون نسخه و امتیاز بدست آورده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۰ از ۵٫۰ می‌باشد.

Head Soccer Russia Cup 2018

بازی ورزشی اندروید Head Soccer Russia Cup 2018

در این بازی هر بازیکنی که انتخاب کنید با بر تن کردن لباس ملی کشور خود به مسابقات لیگ های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه وارد می‌شود. در این مسابقات حریف هایی وجود دارند که توانایی آن ها به مراتب بیشتر از شما است اما شما یک برتری نسبت به حریف های کد نویسی شده خود دارد و آن هم ذهن شما می‌باشد برای زدن گل و بدست آوردن پیروزی باید از تکنیک ها در مواقع مناسب استفاده کنید به عنوان مثال از شوت زدن در مواقعی که حریف هواسش پرت است باید نهایت استفاده را بکنید تا این موقعیت ها حتما به گل ختم می‌شوند. اگر به سبک بازی های ورزشی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Head Soccer LaLiga و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Head Soccer Russia Cup 2018 :

  • کاملا آفلاین
  • وجود بیش از 30 کشور
  • وجود 32 بازیکن مشهور از سراسر دنیا
  • وجود قابلیت های ویژه در هر بازیکن

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Head Soccer Russia Cup 2018 :

  • از جام جهانی لذت ببرید!
  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Head Soccer Russia Cup 2018
بازی اندروید Head Soccer Russia Cup 2018
بازی اندروید Head Soccer Russia Cup 2018
بازی اندروید Head Soccer Russia Cup 2018

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.1.0 حجم 84 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده