HAWK

بازی اندروید HAWK – Force of an Arcade Shooter. Shoot ’em up! v1.13.7952 اسکادران آسمان

اگر به بازی هایی که در آن در نقش خلبان خواهید بود علاقه دارید پیشنهاد ما بازی HAWK به شما می‌باشد. در این گیم شما در نقش یک خلبان زبده و کار آزموده باید یک هواپیمای جنگنده را برای خود انتخاب کنید و با استفاده از آن به نیرو های دشمن و اهداف تعیین شده حمله کنید.همانطور که گفته شد در بازی HAWK – Force of an Arcade Shooter شما در …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۲-۱۸ 431 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر به بازی هایی که در آن در نقش خلبان خواهید بود علاقه دارید پیشنهاد ما بازی HAWK به شما می‌باشد. در این گیم شما در نقش یک خلبان زبده و کار آزموده باید یک هواپیمای جنگنده را برای خود انتخاب کنید و با استفاده از آن به نیرو های دشمن و اهداف تعیین شده حمله کنید.همانطور که گفته شد در بازی HAWK – Force of an Arcade Shooter شما در نقش یک خلبان حرفه ای هستید که با استفاده از جنگنده خود به نیرو های دشمن حمله می‌برید و آن ها را نابود می‌کنید. اهدافی که شما باید نابود کنید از هواپیما گرفته تا تانک های ضد هوایی می‌باشد پس کار آسانی در پیش نخواهید داشت.

بازی به صورت آنلاین است و نیازمند اتصال به اینترنت می‌باشد به این معنی که اگر به نت متصل باشید می‌توانید بازی را انجام دهید و اما اگر به نت متصل نباشید قادر به بازی کردن نخواهید بود.

بازی HAWK – Force of an Arcade Shooter یک گیم در سبک آرکید، اکشن و ماجراجویی با رده سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت My.com B.V. برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های معروف این شرکت می‌توان به Hustle Castle: Fantasy Kingdom و Jungle Heat: War of ClansJungle Heat: War of Clans اشاره کرد. دانلود بازی HAWK – Force of an Arcade Shooter. Shoot ’em up! در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱ تا ۵ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۷ از ۵ می‌باشد.

HAWK

بازی HAWK – Force of an Arcade Shooter

جنگنده ای که شما در بازی اسکادران آسمان انتخاب می‌کنید باید هدفمند انتخاب شود زیرا هر هواپیما برای موقعیت و ماموریتی خاص طراحی شده است و بهتر است که برای هر ماموریت از جنگنده متناسب با آن استفاده کنید. همینطور در بازی HAWK – Force of an Arcade Shooter شما قادر به آپدیت و بروز کردن تجهیزات هواپیما خود مثل انواع موشک ها، انواع تیربار ها و.. می‌باشید.

در ابتدا بازی جنبه آموزشی دارد زیرا شما یک خلبان تازه کار محسوب می‌شوید و بعد از گذراندن مراحل آموزشی به مراحل سخت و دشوار تری فرستاده خواهید شد که در آنجا میزان مهارت های شما به عنوان یک خلبان کار آزموده مشخص خواهد شد. از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به آنلاین و مهیج بود آن اشاره کرد که بازی را اعتیاد آور کرده است و باعث جذب بازیکن به خودش شده. اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی WWE Mayhem و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید HAWK – Force of an Arcade Shooter. Shoot 'em up!! :

  • کاملا آنلاین بودن بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید HAWK – Force of an Arcade Shooter. Shoot 'em up!! :

  • مراحل جدید شما را با دشمنان شبیه به ساختمان های معمولی شگفت زده خواهد کرد!
  • بهبود در منوی دوستان
  • سیستم تطبیق بهتر
  • افزایش امکانات خلبانی
  • آموزش های جدید برای مقابله با دشمن
  • وجود منظره های جدید و همینطور دشمن های جدید
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید HAWK – Force of an Arcade Shooter. Shoot 'em up!!
بازی اندروید HAWK – Force of an Arcade Shooter. Shoot 'em up!!
بازی اندروید HAWK – Force of an Arcade Shooter. Shoot 'em up!!
بازی اندروید HAWK – Force of an Arcade Shooter. Shoot 'em up!!
بازی اندروید HAWK – Force of an Arcade Shooter. Shoot 'em up!!

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.13.7952 حجم 40 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده