Harry Potter Hogwarts Mystery

بازی اندروید Harry Potter Hogwarts Mystery v1.13.0 هری‌ پاتر راز هاگوارتز

حتما با نام های هاگوارتز، جادو و سحر در فیلم های هری پاتر آشنا شده اید. اینها ویژگی های سری فیلم هایی به نام هری پاتر هستند که از مدت ها پیش توانسته اند خود را توسط تلویزیون و کتاب های به چاپ رسیده در دل بیشتر مردم جا کنند. اما امروز برای اولین دفعه یک نسخه فوق العاده از هر پاتر به نام Harry Potter Hogwarts Mystery برای گوشی آمده …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۰-۲۶ 2678 بار بدون دیدگاه majidpashaie

حتما با نام های هاگوارتز، جادو و سحر در فیلم های هری پاتر آشنا شده اید. اینها ویژگی های سری فیلم هایی به نام هری پاتر هستند که از مدت ها پیش توانسته اند خود را توسط تلویزیون و کتاب های به چاپ رسیده در دل بیشتر مردم جا کنند. اما امروز برای اولین دفعه یک نسخه فوق العاده از هر پاتر به نام Harry Potter Hogwarts Mystery برای گوشی آمده است.همانطور که اشاره شد اینبار نسخه ای متفاوت و فوق العاده از هری پاتر با نام Harry Potter Hogwarts Mystery برای اندروید تولید شده است که می‌تواند علاقه مندان به این سری را به وجد آورد. در این بازی شما در نقش بیشتر کاراکتر های معروف سری فیلم از دانش آموزان تا اساتید ایفای نقش خواهید کرد.

بازی Harry Potter Hogwarts Mystery نیازمند به اتصال اینترنتی می‌باشد به این صورت که شما برای بازی کردن باید حتما به نت متصل باشید در غیر این صورت قادر به بازی کردن نخواهید بود.

بازی Harry Potter Hogwarts Mystery یک گیم در سبک ماجراجویی با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Jam City, Inc. برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های تولید شده توسط این شرکت می‌توان به Wild Things: Animal Adventure و Kitty City: Kitty Cat Farm Simulation Game اشاره کرد. دانلود بازی Harry Potter Hogwarts Mystery در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱ میلیون نسخه و میانگین امتیاز بدست آورده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۶ از ۵٫۰ می‌باشد.

 

Harry Potter Hogwarts Mystery

بازی ماجراجویی اندروید Harry Potter Hogwarts Mystery

در بازی Harry Potter Hogwarts Mystery شما می‌توانید کاراکتر معروف و اصلی یعنی هری پاتر را انتخاب کنید و یا یک دانش آموز دیگر مانند مالفوی از گروه اسلیترین را کنترل کنید. وظیفه اصلی شما بعد از انتخاب کاراکتر رقابت برای پیروز شدن در بین گروه های دیگر می‌باشد. منظور از گروه ها ۴ گروهی است که در مدرسه هاگوارتز وجود دارند و یکی از آن ها گریفندور می‌باشد. باری پیروز شدن کروه ها باید به کسب و جمع کردن امتیاز هایی بپردازید که به آسانی بدست نمی‌آیند. اگر به سبک بازی های ماجراجویی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Super Cats و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Harry Potter Hogwarts Mystery :

  • وجود بسیاری از شخصیت های فیلم در بازی
  • قابلیت افزایش مهارت جادو خود بوسیله حضور در کلاس ها
  • قابلیت باز کردن کاراکتر های دیگر با امتیازات بدست آورده
  • وجود سحر ها و جادو های متفاوت
  • وجود معجون هایی با عملکرد های متفاوت
  • وجود رمز و راز های مخفی در مدرسه

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Harry Potter Hogwarts Mystery :

  • تغییراتی ذکر نشده است

پیش نمایش

بازی اندروید Harry Potter Hogwarts Mystery
بازی اندروید Harry Potter Hogwarts Mystery
بازی اندروید Harry Potter Hogwarts Mystery
بازی اندروید Harry Potter Hogwarts Mystery
بازی اندروید Harry Potter Hogwarts Mystery

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.13.0 حجم 87 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده