Handy Football

بازی اندروید Handy Football 2017 v1.2 فوتبال دستی

در بازی Handy Football مانند یک ستاره فوتبال گل بزنید. فوتبال یکی از پرطرفدارترین رشته ورزشی دنیاست. نوجوانان و جوانان هم به این بازی علاقه بسیار زیادی نشان می دهند. در گرمای تابستان، بازی فوتبال در حیاط منزل و یا در کوچه بسیار سخت است.   بازی اندروید Handy Football فوتبال دستی پس بهترین راه برای اینکه هم بتوان در منزل باشید و هم فوتبال بازی کنید، بازی فوتبال دستی با …

۱۳۹۶-۰۷-۱۰ 1011 بار بدون دیدگاه seyedata

در بازی Handy Football مانند یک ستاره فوتبال گل بزنید. فوتبال یکی از پرطرفدارترین رشته ورزشی دنیاست. نوجوانان و جوانان هم به این بازی علاقه بسیار زیادی نشان می دهند. در گرمای تابستان، بازی فوتبال در حیاط منزل و یا در کوچه بسیار سخت است.

 

Handy Football

بازی اندروید Handy Football فوتبال دستی

پس بهترین راه برای اینکه هم بتوان در منزل باشید و هم فوتبال بازی کنید، بازی فوتبال دستی با گوشی و یا تبلت آندرویدی است. در بازی فوتبال دستی شما باید به توپ، نگاهی ویژه داشته باشید. این نگاه باید آن قدر برای شما مهم باشد که شما توپ را به عنوان یک هدف بزرگ درنظر بگیرید. علاوه بر این بازی اندروید جذاب، بازی فوتبال کله لالیگا نیز توصیه می شود.

نحوه بازی Handy Football

شما می توانید این بازی را به صورت تکی و یا دو نفره بازی کنید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید با دوست خود در فوتبال رقابت کنید، پس قطعاً ویژگی دونفره بازی Handy Football به کارتان می آید. قبل از شوت کردن توپ میتوانید بازیکن موردنظر، شدت و جهت پرتاب توپ را مشخص کنید. هم چنین در این برنامه بسیاری از تکنیک های دفاعی و تهاجمی ستارگان بزرگان فوتبال نیز گنجانده شده است.

هم چنین در این بازی در مسابقات اگر خطایی رخ داد، داور مسابقه به شما بر اساس قوانین و مقررات بازی های واقعی، شما را مجازات خواهد کرد. همه این ویژگی ها دست به دست هم داده اند تا شما یک بازی فوتبال را در خانه خنک و در گرمای تابستان تجربه کنید و با دوستان خود به رقابت بپردازید. فکر نمی کنم ویژگی باشد که در این بازی نتوانید پیدا کنید. شما در این بازی می توانید مانند بزرگان فوتبال شوت بزنید و با افتخار به رقیب خود گل بزنید.

پس فرصت را از دست ندهید و هرچه زودتر این بازی جدید و جذاب را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید و از بازی کردن با دوستان خود نهایت لذت را ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی Handy Football v1.2 :

  • گرافیک و رنگ آمیزی HD
  • مسابقه با دوستان در سراسر جهان
  • گیم پلی منحصر به فرد
  • آسان بودن بازی و به چالش کشیدن اساتید فوتبال
  • اشتراک گذاری امتیاز با دوستان
  • تکمیل هر سطح = 100 امتیاز

تغییرات نسخه جدید بازی Handy Football v1.2 :

  • بهبود صداها و رابط ها
  • بهبود عملکرد و رفع مشکلات

پیش نمایش

بازی Handy Football v1.2
بازی Handy Football v1.2
بازی Handy Football v1.2

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2 حجم 29 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده