همپا

نرم افزار اندروید همپا Hampa v2.2.4 کارپولینگ بین‌شهری

همپا نام یک اپلیکیشن خلاقانه و جدید برای سیستم عامل اندروید است که هزینه های حمل و نقلی شهری و بین شهری را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. با این برنامه می توانید از تک سرنشین بودن خودرو خویش جلوگیری کرده و با دریافت مبلغی مشخص که توسط نرم افزار همپا تعیین می شود، دیگر مسافران را پیدا کرده و چند برابر در وقت و هزینه خود صرفه …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۲۳ 360 بار بدون دیدگاه aydin405

همپا نام یک اپلیکیشن خلاقانه و جدید برای سیستم عامل اندروید است که هزینه های حمل و نقلی شهری و بین شهری را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. با این برنامه می توانید از تک سرنشین بودن خودرو خویش جلوگیری کرده و با دریافت مبلغی مشخص که توسط نرم افزار همپا تعیین می شود، دیگر مسافران را پیدا کرده و چند برابر در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

سرویس کارپولینگ همپا

امروزه شاهد عرضه اپلیکیشن های بسیار مبتکرانه و جالبی برای دستگاه های هوشمند هستیم که تاثیر فوق العاده ای بر زندگی روزمره‌مان گذاشته اند. یکی از این ابزار ها Hampa است که از ایده بسیار جالب و هوشمندانه ای برخوردار است. به طور خلاصه اگر برای انجام کارهای روزمره به طور مداوم از خودرو شخصی استفاده می کنید و پیوسته جای خالی در ماشین خود دارید می توانید از همپا برای پیدا کردن دیگر مسافران با مقصد یکسان، استفاده کنید. مسیر های مشخص شده از سوی رانندگان به مسافران اجازه می دهد که بهترین وسیله را برای سفر های داخل شهری یا خارج از شهر انتخاب کنند. در ازای خدمات رانندگان مبلغی چند برابر کمتر از کرایه رایج در مسیر ها مختلف دریافت می شود که کمک خرج هزینه سوخت و استهلاک رانندگان باشد. از جمله قابلیت هایی که همپا را به یک ابزار قابل اعتماد تبدیل می کند؛ امکان پرداخت آنلاین و ثبت تراکنش های بانکی است به طوری که شما برای رزو یا ساخت سفر های خود به احراز هویت توسط کارت شناسایی و پلاک خودرو نیاز دارید. همچنین سفرهای ویژه برای بانوان نیز از ویژگی های کاربردی و مفید برنامه محسوب می شود.

 

همپا

نرم افزار اندروید همپا

تفاوت اصلی همپا با سرویس های تاکسی آنلاین در هزینه بسیار پایین تر آن است که با استفاده از آن قادر خواهید بود سفر های بین شهری نیز انجام داده و حتی صندلی خود را قبل از سفر رزرو کنید. باید اذعان کرد که بهترین روش برای کم کردن خودرو های تک سرنشین در سطح شهر استفاده از سرویس carpooling همپا است. این نرم افزار توسط تیم همپا ساخته شده و در زمره برنامه های سیر و سفر قرار می گیرد.


ویژگی های کلیدی همپا :

  • اشتراک گذاری صندلی خودرو در سفر های داخل شهری و بین شهری
  • احراز هویت چند جانبه کاربران
  • قابلیت امتیاز دهی و ثبت نظرات
  • سفرهای ویژه بانوان

تغییرات نسخه جدید همپا :

  • رفع باگ های جزئی

پیش نمایش

همپا
همپا
همپا

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.2.4 حجم 11 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده