Hair Color Studio Premium

نرم افزار اندروید Hair Color Studio Premium v1.8 استودیو رنگ مو

در کنار بازیها، نرم افزارهای کاربردی مختلفی را می توان از طریق اپ استور، گوگل پلی و دیگر دانلود سنترها دانلود کرد و استفاده نمود. یکی از برنامه های کاربردی نرم افزار استودیو رنگ Hair Color Studio Premium که به افراد اجازه می دهد به آزمایش هر رنگی روی مو خود به شکل مجازی بپردازند. بوسیله Hair Color Studio Premium می توان بدون آن که نیاز باشد رنگ واقعی را تست کنید، …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۹-۲۳ 952 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

در کنار بازیها، نرم افزارهای کاربردی مختلفی را می توان از طریق اپ استور، گوگل پلی و دیگر دانلود سنترها دانلود کرد و استفاده نمود. یکی از برنامه های کاربردی نرم افزار استودیو رنگ Hair Color Studio Premium که به افراد اجازه می دهد به آزمایش هر رنگی روی مو خود به شکل مجازی بپردازند. بوسیله Hair Color Studio Premium می توان بدون آن که نیاز باشد رنگ واقعی را تست کنید، به شکل آسان و سریع هر رنگی را روی سر خود شاهد باشید تا هر یک از آنها مطابق نظر شما واقع شد، از مدل رنگ موردنظر بهره گیرید.

قطعا می توان این برنامه را برای بانوان پیشنهاد کرد که به شدت از رنگ مو استفاده می کنند و در بیشتر اوقات رنگ مویی دارند. این برنامه توسط استودیو ModiFace توسعه یافته و با هزینه ۱٫۹۹ دلار قابل تهیه است.

از این رو نمی توان به رایگان آن را تهیه کرد و باید برای دانلود آن هزینه ۱٫۹۹ دلاری داشت. البته تمامی برنامه های گوگل پلی دارای هزینه نیستند و در این میان Hair Color Studio Premium را غیررایگان دانست. همچنین می توانید با استفاده از نرم افزار YouCam Makeup، عکس های خود را به بهتریم شکل ممکن ویرایش کنید.

 

Hair Color Studio Premium

 

نرم افزار استودیو رنگ مو Hair Color Studio Premium

شما می توانید در این اپ ناحیه مورد نظر را رسم کرده یا پاک کنید. با قابلیت شدت رنگ مو و انتخاب رنگ مو سفارشی مدلی را انتخاب کنید که در هنگام استفاده دقیقا مشابه آن چیزی خواهد شد که در تصویر مشاهده می کنید. استودیو ModiFace دارای ویژگی های کلیدی قابل توجهی بوده که اجازه می دهد کاربر از این نرم افزار تجربه خوبی بدست آورد.

البته برنامه دارای نسخه های مختلفی بوده که از جمله باید به Premium اشاره کرد که آیتم های بهتری در مقایسه با نسخه معمولی برای آن در نظر گرفته شده و می توان آن را به کار گرفت.


ویژگی های کلیدی نرم افزار Hair Color Studio Premium :

 • قابلیت میزان شدت رنگ
 • تست رنگ مو روی تصویر خودتان
 • قابلیت قیاس مدل قبل و بعدی
 • بیش از 15 فیلتر مختلف
 • پاک یا رسم در ناحیه مو

تغییرات نسخه جدید نرم افزار Hair Color Studio Premium :

 • رفع مشکلات و بهبود عملکرد
 • سازگاری با نسخه های جدید اندروید

پیش نمایش

نرم افزار Hair Color Studio Premium
نرم افزار Hair Color Studio Premium
نرم افزار Hair Color Studio Premium
نرم افزار Hair Color Studio Premium
نرم افزار Hair Color Studio Premium

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.8 حجم 15 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده